Для чого люди реєструються в соціальних мережах? Відповідь очевидна: для спілкування. Це можуть бути ваші друзі і близькі, можуть бути абсолютно незнайомі люди, які мають спільні з вами інтереси. Зараз все частіше можна зустріти пари, які познайомилися в інтернеті, а живуть разом вже в реальному житті.

У цій статті ми з вами поговоримо про сімейний стан, як його можна вказати, змінити або зовсім видалити з Однокласників. Так, наприклад, на сайті зареєструвалася ваша друга половинка, і ви хочете вказати, що ви перебуваєте з даними людиною у шлюбі або у відносинах. А може, ви, навпаки, хочете змінити свій статус і поставити, відкрита для спілкування. Тоді інший користувач, зайшовши на вашу сторінку, з більшою ймовірністю наважиться написати вам повідомлення.

Зміст:

  • 1 Як в Однокласниках поставити сімейний стан
  • 2 Як в Однокласниках змінити сімейний стан
  • 3 Як в Однокласниках прибрати сімейний стан

Як в Однокласниках поставити сімейний стан

Отже, де в Однокласниках можна додати сімейне становище? Для цього зайдіть на свою сторінку і під ім’ям ви побачите меню. Кликніть в ньому на кнопочку «Ще» і виберіть зі списку «Про себе».

В розділі «Про себе» ви побачите поле: «А може на сайті є ваша друга половинка?». Натисніть на словосполучення «друга половинка», яке виділено рудим кольором. Відкриється список, що випадає. Виберіть у ньому відповідне для вас, на даний момент, сімейний стан.

Тут же вказана й інша інформація про вас. Якщо ви захочете редагувати або видалити особисті дані в Однокласниках, прочитайте докладну статтю, перейшовши за посиланням.

Вказавши «Відкрита для спілкування» або «Розлучена», обраний статус відразу з’явиться в даному полі.

Якщо ви перебуваєте у шлюбі або у відносинах, виберіть відповідний пункт. Відкриється віконце, у якому ви зможете вказати потрібну людину.

Якщо він зареєстрований на сайті, тоді клікніть по кнопочці «Чоловік»/«Дружина» і виберіть «Всі друзі». У списку, знайдіть вашу другу половинку і клацніть по ній.

Другий чоловік повинен підтвердити вказаний вами статус. Після цього, під аватаркою на вашій сторінці з’явиться поле «у шлюбі». Ім’я вказаного людини, в даному випадку, буде гіперпосиланням, клікнувши на яку користувач перейде на його сторінку.

У тому випадку, якщо ваш чоловік/дружина, хлопець/дівчина, в Однокласниках не зареєстровані, перейдіть за посиланням вгорі «вкажіть ім’я вашої половинки».

Заповніть поля «Ім’я» і «Прізвище» та натисніть «Готово».

Зазначений статус відобразиться на вашій сторінці, але ім’я цієї людини буде вже не гіперпосиланням, а звичайним текстом.

Як в Однокласниках змінити сімейний стан

Для того щоб змінити свій сімейний стан, знову зайдіть у розділ «Про себе», як було описано вище.

Якщо у полі з сімейним станом зазначено «у шлюбі», клікніть по імені людини, щоб змінити його. Щоб розірвати відносини, натисніть «шлюб» і виберіть відповідний пункт. Тут можете відразу вказати ваш новий статус.

Якщо ви були розлучені чи готові спілкуватися, а тепер перебуваєте у стосунках, клікніть по встановленим статусом і виберіть потрібний із перших двох пунктів. Далі вкажіть вашу другу половинку, як це було описано в попередньому пункті.

Як в Однокласниках прибрати сімейний стан

Якщо у вас було вказано сімейний стан на сторінці, і варіант «змінити» вас не влаштовує, давайте розберемося, як можна його видалити.

Для тих, хто перебував у стосунках чи шлюбі, потрібно просто натиснути на перше слово, наприклад, «у відносинах», і вибрати зі списку «Розірвати відносини».

Якщо у вас було обрано «Відкрита для спілкування» або «Розлучена», тоді зробіть наступне. Клікніть по зазначеному статусу і виберіть зі списку «У відносинах» або «У шлюбі».

Потім, як описано вище, вручну напишіть ім’я та прізвище вашої нібито другої половинки (це може бути навіть набір літер).

Після того, як ваш статус буде змінено, видалите сімейний стан, як описано на початку пункту.

В результаті, у рядку сімейний стан має знову з’явитися напис «Може на Однокласниках є ваша друга половинка?».

Думаю, ця стаття допоможе вам без проблем вказати сімейний стан в Однокласниках, а, при необхідності, ви зможете його змінити або видалити.

А, може, і це буде Вам цікаво: