Мовна панель – це панель, на якій вказується на яку мову, на даний момент часу, переключена клавіатура. Вона допомагає користувачам не друкувати в сліпу, а бачити, якою мовою буде набиратися текст. Якщо у вас встановлений в ній лише одну мову, то вам вона не потрібна, а якщо два і більше, то мовна панель буде дуже корисною.

Іноді трапляється так, що у вас може пропасти ця панель з панелі завдань.


Щоб її повернути необхідно:

1. Заходимо в «Панель управління» і знаходимо параметр «Мова і регіональні стандарти».


2. Відкриється відповідне вікно «Мова і регіональні стандарти», в якому присутня чотири вкладки. Вам необхідно перейти у вкладку «Мови і клавіатури».


3. У цій вкладці знаходимо кнопку «Змінити клавіатуру» і натискаємо на неї.


4. Це відкриється нове діалогове вікно «Мови та служби текстового вводу». Вам необхідно перейти у вкладку «Мовна панель».


5. У цій вкладці нам необхідний самий перший розділ налаштувань «Мовна панель». В цьому розділі якраз і настроюється розташування мовної панелі. В нашому випадку потрібно повернути мовну панель на панель завдань. Отже, встановіть прапорець навпроти напису «Закріплена в панелі завдань».


6. Натисніть кнопку «Застосувати».

На цьому все, мовна панель повернеться на панель завдань. Хотілося б нагадати, що раніше на сайті ми вже писали про те, як додати мову в мовну панель.