Доброго часу доби. Я почав користуватися Windows 8.1 ще коли її випустили у вигляді Preview версії. З усіх нововведень на той момент найяскравішим, на мій погляд, була нова заставка завантаження системи. Вона відразу як би налаштовувала на позитивні зміни в операційній системі.

І, звичайно ж, коли я перейшов на стабільну версію 8.1 мене трохи засмутило те, що Microsoft вирішив не додавати її остаточний реліз. «Шкода рибку». Але, на наше щастя, можна без всяких проблем повернути кохану заставку в операційну систему. І для цього нам доведеться трохи покопатися в операційній системі, як звичайно 😉

1) Качаємо рибку, залежно від вашої операційної системи:
— для 32-бітної системи;
— для 64-бітної системи.

І розпаковуємо потрібний архів. Отримуємо файл bootres.dll.

2) Цей файл потрібно скопіювати в папку «Windows» ? «Boot» ? «Resources». Але просто так це зробити не вийде, тому повертаємося в папку Boot і натискаємо правою кнопкою на папці «Resources«. Відкриваємо властивості:

3) Переходимо на вкладку «Безпека» і тиснемо кнопку «Додатково«:

4) Нам необхідно змінити власника, тому вгорі тиснемо «Змінити«:

5) У вікні тиснемо «Додатково«:

6) Тиснемо кнопку «Пошук» для відображення всіх груп і користувачів ПК:

7) Вибираємо «Адміністратори» і тиснемо «Ок»:

8) Тиснемо ОК. Поки знову не залишиться вікно «Додаткові параметри безпеки«. Тут ще ставимо галочку «Замінити власників подконтейнеров і об’єктів«. Тиснемо ОК.

9) Тепер у вкладці «Безпека» у верхній частині вікна тиснемо кнопку «Змінити». Вибираємо групу «Адміністратори» і даємо їй «Повний доступ«, поставивши галочку у відповідний пункт. Тиснемо ОК в обох вікнах.

10) Йдемо в папку «Resources» , копіюємо в надійне місце чи змінюємо ім’я для файлу «bootres.dll«:

11) Копіюємо файл з архіву, завантаженого в першому пункті, в цю папку. Тепер під час наступного завантаження ваші очі буде радувати симпатична рибка, замість похмурих синіх квадратів.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru