Доброго часу доби! Я перейшов на Windows 8 (а потім і на Windows 8.1) в принципі в момент офіційного виходу цієї операційної системи. Хоча спочатку було трохи не звично користуватися новим Пуском, в цілому операційна система мені дуже сподобалася. Вона на порядок зручніше, ніж старі системи. Але я чудово пам’ятаю, як здивувався тому, що Microsoft не стала включати стандартні ігри з операційних систем Vista і Seven в новинку. Адже ці ігри мали досить великою популярністю. Хто ж з нас не розкладав на роботі пасьянс? Або сапер, який з’явився ще в XP (якщо не раніше, не пам’ятаю вже). Звичайно ж, ігри не зникли повністю і тепер в оновленому UI-поданні доступні в Магазині під назвами Microsoft Minesweeper (Сапер), Microsoft Solitaire Collection (Пасьянси: косинка, павук, солітер), Microsoft Mahjong (власне Маджонг). Їх дуже легко знайти, ввівши в пошуку слово Microsoft.

Відеоверсія доступна тут.

Але не всім подобається використовувати UI інтерфейс восьмої серії віндовс. Ну, і якщо говорити чесно, нова «інноваційна тема» сапера просто жахлива. Благо є хороші люди, які вже зібрали й упакували для установки класичні ігри з Windows 7 в операційні системи Windows 8 і 8.1, притому остання збірка вже автоматично визначає розрядність вашої операційної системи, тому від вас потрібно тільки завантажити ось цей інсталятор. І запустити його.

Після установки в списку програм ви побачите розділ з усіма класичними іграми Microsoft. І, звичайно ж, зможете в них пограти.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru