17 серпня соціальна мережа Вконтакте офіційно змінила звичний інтерфейс на новий. Деяка частина активних користувачів до цих пір не може змиритися з цим фактом і шукає спосіб , як повернути до себе на сторінку старе оформлення. Зрозуміло, офіційно перейти до колишнього дизайну не вийде, так як Вконтакте повністю відмовилася від попереднього оформлення. Однак є можливість повернутися до старого доброго Вконтакте за допомогою браузерного розширення Stylish. На жаль, скористатися ним зможуть тільки користувачі chrome і firefox. Іншим можу порадити або завантажити представлені вище браузери або використовувати мобільні додатки, так як їх новий дизайн не торкнувся.

Як повернути старий Вконтакте

Для установки розширення Stylish переходимо по посиланню і натискаємо встановити

З допомогою цього розширення можна встановити тему, яка поверне вас на пару місяців тому — старий інтерфейсу сайту. На вибір пропонується багато тим, розробники не дрімають. Найпопулярніші розташовуються зверху.

Як видно з скріншоту, тема знаходиться в процесі доопрацювання і тестування, розробник закликає нас не сумувати і обіцяє незабаром довести все до пуття. Проте, не дивлячись на це, кількість установок за останній тиждень склало близько 7000. Залишається вірити, що проект не заморозять. Вже в поточному альфа версії майже повна відповідність старого інтерфейсу ВК.

Таким чином, повернутися до застарілого інтерфейсу Вконтакте можна тільки з допомогою рішень сторонніх розробників. Довіряти їх розробці чи ні, вирішувати тільки вам, моє завдання полягало в тому, щоб показати вам яким чином можна повернути старий дизайн Вконтакте. Спасибі за увагу!