Раз ви знайшли цю сторінку, то ви швидше за все вже помітили, що в нових операційних системах від Microsoft за замовчуванням більше не доступно завантажувальний меню клавішею F8. Це пов’язано з тим, що Microsoft додала в ОС системи автоматичної діагностики і виправлення помилок. І прошу зауважити, що працюють вони дуже добре, хоча і не завжди швидко. Але мені до сих пір іноді потрібно це завантажувальний меню. Приміром воно дещо спростить вимкнення цифрового підпису драйверів або навіть включення AHCI. У зв’язку з цим я задався питанням: як його можна включити. По факту це виявилося досить просто, і в цьому ви зараз самі переконаєтесь.

Отже, що для цього потрібно:

1) Відкриваємо ” командний рядок від імені адміністратора. У Windows 8.x це дуже просто, достатньо клікнути по нижньому лівому куті правої кнопкою і вибрати пункт «Командний рядок (Адміністратор)«:

2) Вводимо наступну команду:

bcdedit /set “{current}” bootmenupolicy legacy

І натискаємо клавішу Enter.

P. S. При бажанні можна зробити так, щоб Windows завжди завантажувався з цього меню, для цього в командному рядку потрібно прописати наступне:

bcdedit /set “{bootmgr}” displaybootmenu yes

3) Тепер, якщо при включенні натиснути клавішу F8, ви потрапите в класичне меню вибору параметрів завантаження Windows.

І ви можете без проблем завантажитися в безпечному режимі або відключити перевірку цифрового підпису драйверів. До того ж, внісши невеликі зміни в реєстр ви могли б повернути завантаження останньої вдалої конфігурації.

Якщо ви недавно перейшли на Windows 8-ої серії, вам може бути цікаво як вимкнути запит пароля при включенні комп’ютера.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru