Бесіда в Вконтакте — дуже зручний спосіб взаємодії між кількома людьми, можливість донести інформацію до певного кола осіб. Інколи за збігом обставин ви опиняєтесь поза обговорення коли терміново потрібно прокоментувати або донести інформацію до потрібних людей і не знаєте як повернутися. Щоб не створювати діалог заново, я розповім вам, як повернутися в бесіду Вконтакте.

Як повернутися в діалог в Вк

Перш ніж повернутися, потрібно знайти потрібний діалог. Якщо ви хочете написати до певного людині, то просто наберіть його ім’я і прізвище в пошуку:


Також ви можете написати самому собі. Якщо ви хочете знайти діалог на кілька людина серед безлічі чатів, то скористайтеся спеціальною посиланням: (https://vk.com/im?sel=c1 параметр c1 — означає ідентифікатор вашого першого діалогу. По черзі змінюючи цифри у бік збільшення можна перебрати всі наявні бесіди, проте простіше знайти потрібну, якщо ми виведемо відразу велику кількість діалогів.
Підготував для вас посилання. Принцип побудови наступний: додаємо після c1_c2_c3 і т. д. Перемикайтеся між діалогами, міняйте в кінці цифру по порядку (1, 2 і далі) і оновлюйте сторінку, так ви зможете побачити більше число бесід і нічого не пропустите. Знайшли бесіду — натискаємо на іконку, в новому Вконтакте оформлення повідомлень змінилося. Вибираємо Повернутися в бесіду.

Або просто відновлюємо розмова, відправивши повідомлення в чат. Ви автоматично приєднатися до конференції. Не забувайте, максимум учасників — 50 осіб,в цьому випадку додатися вийде після появи вільного місця.

Як повернутися в діалог якщо вас видалили

Якщо вас виключили, повернутися назад зможете тільки в тому випадку, якщо творець знову вирішить додати вас до обговорення. Написати діалог в цьому випадку не вийде.

Як відновити видалений бесіду Вконтакте

Якщо ви творець, то такої можливості немає, простіше заново набрати учасників новий діалог. В іншому випадку, спробуйте знайти віддалену бесіду з посилання вище. Повністю віддалитися вона не повинна, тому з відновленням проблем не виникне.