Здрастуйте, дорогі друзі. Ми з вами сьогодні продовжимо розбиратися з бесідами Вконтакте. Якщо не знаєте, то в минулих статтях ми розібрали, як створити бесіду, а також як видалити бесіду ВК. Можете перейти за посиланням і прочитати, знайдете там багато цікавого. Сьогодні ж ми будемо розглядати, як повернутися в бесіду, якщо ви з неї вийшли або випадково видалили діалог.

Зміст:

  • 1 Знаходимо бесіду Вконтакте
  • 2 Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог

Знаходимо бесіду Вконтакте

Якщо ви недавно вийшли з бесіди, то вона у вас присутня в діалогах, поки ще на самому верху, і проблем з її пошуком у вас не виникне. Тому заходимо на свою сторінку і клікаєм в лівому меню по посиланню «Повідомлення»:

Так воно і є. Особисто у мене діалог з бесідою на увазі і там написано, що я її покинув. Мені лише залишається натиснути на даний діалог:

Якщо ви не можете знайти свою бесіду в діалогах, то можете скористатися посиланням для того щоб подгрузилось 40 бесід, в яких ви брали участь:

https://vk.com/im?peers=c2_c3_c4_c5_c6_c7_c8_c9_c10_c11_c12_c13_c14_c15_c16_c17_c18_c19_c20_c21_c22_c23_c24_c25_c26_c27_c28_c29_c30_c31_c32_c33_c34_c35_c36_c37_c38_c39_c40_

Якщо ви брали участь у більшій кількості бесід, то дану посилання можна продовжити, дописуючи порядкові номери с. Наприклад: c41_c42_c43 і т. д.

Після того, як перейдете за цим посиланням, з правого боку у вас з’явиться меню зі списком всіх ваших бесід. Знаходимо потрібну, і натискаємо на неї:

Тепер у верхньому куті бесіди шукаємо меню у вигляді трьох вертикальних точок і натискаємо на нього. З випав списку вибираємо пункт «Повернутися в бесіду».

Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог

Якщо ви випадково видалили діалог з бесідою, і не можете його знайти, то не переживайте, він з’явитися невдовзі після того, як хто-небудь з учасників напише що-небудь у цій бесіді.

А от якщо ви вийшли з бесіди і видалили діалог, то тут вам доведеться скористатися посиланням, яку я дав вам для пошуку бесіди. Знаходите її і повертаєтеся в бесіду.

Або можна спробувати попросити кого-небудь з учасників, щоб він скинув посилання на саму розмову, і, таким чином, в неї повернутися. Головне не переживайте, яку віддалену вами бесіду можна знайти.

А, може, і це буде Вам цікаво: