Як ви помітили, в останніх версіях програми uTorrent з’явилася реклама. Цього варто було очікувати, оскільки жоден проект не може існувати без надходження доходу. У зв’язку з цим з’явилося дві гілки uTorrent для PC: Free і Plus. Перша є спрощеною версією другий, з вирізаним конвертером і антивірусом, але містить у собі рекламу. Більшості користувачів функціоналу Free-версії більш, ніж достатньо. Але і рекламу спостерігати не сильно хочеться.

Інструкція щодо відключення реклами

Але на щастя, творці програми залишили нам можливість відключення показу сторонньої реклами.

Так само рекомендую подивитися статтю «Як повністю прибрати рекламу Skype» або «Відключення реклами в клієнта BitTorrent«

Отже, для того щоб видалити нав’язливу рекламу з uTorrent, нам необхідно виконати наступне:

1) Відкриваємо вкладку «Налаштування» і вибираємо «Налаштування програми»:

2) Переходимо на вкладку «Додатково» і вводимо в поле «Фільтр» слово offers:

3) Міняємо значення параметрів «offers. left_rail_enabled» і «offers.sponsored_torrent_offer_enabled» на false. Для цього подвійним клацанням клікаєм по обом пунктам. Також можна вибрати по черзі обидва пункти і вибрати внизу «Немає»:

4) Перезапускаємо uTorrent і насолоджуємося відсутністю реклами.

5) Тепер позбавляємося від згадки про версії uTorrentPlus, для цього в тому ж списку шукаємо gui.show_plus_upsell і так само виставляємо false.

Після цих операцій uTorrent стане на порядок красивіше.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru