Як повністю видалити Антивірус Касперського з комп’ютера

Якщо ви вирішили змінити антивірус Касперського на який-небудь інший продукт або по іншим причинам. У таких випадках цілком виправданим буде питання, як видалити Касперського з комп’ютера, так як щоб встановити новий антивірус потрібне повне видалення старого. Це питання буде актуальним з наступних причин:

Як повністю видалити Антивірус Касперського з компютера

  • За наявності на комп’ютері вже запущеного антивірусу, у разі якщо ви спробували провести установку іншого, то високий ризик того, що ваша операційна система буде пошкоджена. Так як два антивіруса на комп’ютері будуть бачити один в одному загрозу, в результаті чого відбудеться блокування роботи деяких компонентів системи.
  • Якщо ви вирішите встановити іншу версію антивірусу, який колись використовували, то якщо в системі буде знаходити не до кінця віддалений антивірус, то зробити установку буде вкрай складно.

Процес повного видалення Касперського з комп’ютера

Для того щоб розібратися з питанням, як видалити Касперського, нам слід почати саме з видалення самої програми. Першим ділом відкриваємо меню «Панель управління», потім відкриваємо пункт «Програми та компоненти», перед нами відкриється список, в якому нам слід відшукати «Антивірус Касперського», клацаємо правою кнопкою миші і видаляємо. Далі нам необхідно слідувати вказівкам інсталятора. По закінченню виробляємо перезавантаження комп’ютера.

Як повністю видалити Антивірус Касперського з компютера

Далі для того щоб видалити Касперський повністю, нам слід позбутися всіх файлів на жорсткому диску, так або інакше пов’язаних з цим антивірусом. Відкриваємо диск «С», в ньому відшукуємо папку під назвою «Program Files», в якій відшукуємо директорію «Kaspersky Lab», а після здійснюємо її видалення.

Як повністю видалити Антивірус Касперського з компютера

Потім нам потрібно перейти в кореневий каталог диска «С», там слід відкрити папку «Documents and Settings», в ній нам стане доступна папка «All users», всередині неї знаходимо папку «Kaspersky Lab» і видаляємо її.Для повного видалення Касперського нам потрібно буде почистити інформацію з реєстру.

Як повністю видалити Антивірус Касперського з компютераПоділися з друзями:

Натискаємо «Пуск», після відкриваємо «Виконати», перед вами відкриється вікно, у яке слід ввести команду regedit і тиснемо Enter. Потім натискаємо «Знайти», перед вами також відкриється віконце, у яке слід ввести kaspersky lab, починаємо пошук. Всі файли з цією назвою слід видалити. У завершенні виробляємо перезавантаження комп’ютера, і можна починати установку нового антивіруса.