До 2013 року вже майже кожна людина, що має комп’ютер, користується Skype. Звичайно не можна сказати, що це ідеал для здійснення дзвінків в інтернеті, але у нього є ряд позитивних якостей, таких як мультиплатформеність і простота установки і використання. Але особисто мене в ньому дуже бісить настирлива реклама. Я, звичайно, розумію, що фірмі потрібно заробляти гроші, але всьому є межа, тим більше це стосується Microsoft. Але, на щастя, є вихід з даної ситуації.

Відеоверсія цієї інструкції доступна по посиланню.

Так само рекомендую подивитися статтю «Як прибрати рекламу рекламу в uTorrent» або «Відключення реклами в BitTorrent«.

Покрокова інструкція

Отже, перше що хочеться вимкнути, це рекламу в нижній частині списку контактів:

На щастя, це можна відключити просто знявши відповідну галочку в налаштуваннях, тому натискаємо «Інструменти» у верхній частині вікна і вибираємо «Налаштування»:

Переходимо на вкладку «Оповіщення» і вибираємо пункт «Сповіщення та повідомлення»:

Знімаємо галочки з пунктів «Допомога та поради від Skype» і «Рекламні акції». Тиснемо кнопку «Зберегти».

Більше рекламні повідомлення в нижній частині вікна контактів з’являтися не будуть. Але є ще реклама у вікні дзвінка Skype.

Щоб його відключити, необхідно заблокувати Skype до серверів з рекламою, для цього відкриваємо провідник і копіюємо туди наступний шлях:

C:WindowsSystem32Driversetc

Потрапляємо в таку папку:

Відкриваємо файл hosts простим блокнотом або його альтернативою (якщо у вас Windows 8.x, то читаємо ось цю інструкцію). І додаємо рядок:

127.0.0.1 rad.msn.com

Ця строчка зробить так, що скайп не зможе знайти сервер для отримання реклами. Вийде повинен приблизно ось так:

Зберігаємо. Після перезапуску комп’ютера реклама повинна зникнути.

P. S. Якщо при спробі збереження файлу hosts вискакують помилки або файл просто не зберігається виконайте наступне (або прочитайте цю інструкцію):
1) Запустіть командний рядок від імені адміністратора.
2) Пропишіть наступне: notepad C:WindowsSystem32driversetchosts
3) Внесіть зміни і збережіть.

Невелике доповнення

Підсумком всіх цих дій стало те, що у мене перестали відображатися рекламні оголошення, але залишилися порожні місця над списком контактів і рамка для рекламного оголошення в самому скайпі. Звичайно ж мене це напружувало, трохи пошукавши в пошукових системах я дізнався, що щоб вони зникли, потрібно поповнити рахунок. Поповнити рахунок в загальному-то не складно, але в самому скайпі можна поповнити рахунок мінімум на 5$. Для кого то це не критично, але от не потрібні мені 150р на рахунку, тому я пошукав альтернативні варіанти. Як виявилося для скайпу діє таке поняття, як ваучер — розписка за отримання грошових коштів і їх можна купити, притому бувають досить в маленьких сумах. Наприклад ось цей стоїть всього лише 1 або EURO 1.35$. Мені дуже набридли ці рекламні оголошення при дзвінках, так що я порахував що полтинник це не дорого. Як активувати зазначено у продавця, другий варіант трохи повільніше, але не доведеться вводити пароль від скайпа. На мій погляд це копійки, зате тепер у мене повністю відсутня реклама в скайпі. Удачі.

Купити нові комплектуючі на комп’ютер або нову мультиварку ви завжди можете в магазині ОГО.ру!

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru