Як правильно і безпечно витягти флешку з комп’ютера?

Доброго дня дорогі читачі. Сьогодні ми з вами поговоримо про безпечному витягу USB флешок з комп’ютера або ноутбука.

Як правильно і безпечно витягти флешку з компютера?
Чому це важливо? Далеко не всі знають про те, що не правильне витяг флешок або карт пам’яті може спричинити за собою втрату даних, які на них зберігаються. Якщо ви не будете дотримуватися інструкції, яка була висвітлена нижче, то великий шанс того, що ваші знімні носії інформації можуть вийти з ладу.

Найголовніше, що вам необхідно засвоїти – це ніколи не витягуйте флешку з комп’ютера або ноутбука, поки не витягли її. Ви не знаєте, як її отримати? Тоді я вам зараз це розповім і покажу на скріншотах.

Спосіб перший: Заходимо в «Мій комп’ютер». В розділі «Пристрої зі знімними носіями» знаходимо ярлик вашої флешки. Тиснемо по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо команду «Витягти».

Як правильно і безпечно витягти флешку з компютера?
Спосіб другий: Відкриваємо трею. Знаходимо в ній ярлик з USB-штекером і зеленим кружечком – тиснемо на нього. З’явиться контекстне меню, в якому вам необхідно натиснути на кнопку «Витягти ***». Де замість «***» буде найменування вашого знімного носія .

Як правильно і безпечно витягти флешку з компютера?
Будь-який з цих способів діє однаково. Після кожного з них, в знак підтвердження успішного закінчення вилучення в треї з’явиться наступне повідомлення:

Як правильно і безпечно витягти флешку з компютера?
Тепер ви без проблем можете отримати вашу карту пам’яті або флешку з USB виходу комп’ютера або ноутбука. Рекомендую також прочитати статтю про те, що необхідно робити, якщо комп’ютер не бачить флешку.