На сьогоднішній день існує досить багато китайських брендів, які отримують похвальні промови, такі як Meizu, Huawei, ZTE. Звичайно, ще не з’явився такий смартфон, який заслужено, може отримати звання найкращого гаджета. Адже в кожному телефоні можна знайти не тільки достоїнства, але й недоліки, навіть якщо вони не великі. Буває, що в девайсі потужний процесор, відмінний дисплей, але з’ясовується, що немає слота для розширення пам’яті, або навпаки. Або захмарна ціна. Але ми повинні пам’ятати, що не всім може подобатись одне і те ж. Тому кожен вибирає собі смартфон для особистих цілей.

Але як же правильно вибрати мобільний девайс і не помилитися? Це залежить від багатьох фактів.

Починайте свій вибір з цінової категорії: якщо ви смутно уявляєте, чого хочете. Визначившись з ціною, вибирайте наступне: тип екрану, його діагональ. Потім вибирайте процесор — від нього буде залежати швидкодію девайса, тому 2-х ядерний — це вже своєрідний стандарт гарного мобільного девайса. Наявність камери в сучасних мобільних телефонів не завжди визначає якість зйомки. Тому цей параметр принциповим, якщо мова йде про якісь флагманських моделях і топових виробників. У девайсів середнього класу камери все знімають плюс-мінус однаково, і зазвичай це матриці 5-8 МП, не більше.


Потім варто переглянути список пристроїв, відсортованих за обраними критеріями: вибирайте модель з дизайну. Та, що приверне більше всього — читайте її детальні характеристики. І за підсумком ви зрозумієте, який дизайн бренду вам найбільше подобається. Потім можуть виникнути труднощі з вибором моделі з лінії. Тут буде важлива і версія прошивки ОС — якщо це android-девайс, і його щільність пікселів на екрані — співвідношення дозволу і діагоналі, і його ємність батареї, наявність GPS, WIFI та інших корисних опцій. Варто також враховувати наскільки поширена сервісна підтримка обраного бренду у нас в країні, який термін гарантії. І також не варто забувати, що навіть у флагманських моделей всесвітньо відомих брендів трапляється шлюб: той самий хвалений Samsung S4, до речі, зараз типовий гість в ремонтних сервісних центрах. Втім, це не лякає споживачів купувати його знову.