Як правильно вибрати мобільний телефон?

На сьогоднішній день існує досить багато китайських брендів, які отримують похвальні промови, такі як Meizu, Huawei, ZTE. Звичайно, ще не з’явився такий смартфон, який заслужено, може отримати звання найкращого гаджета. Адже в кожному телефоні можна знайти не тільки достоїнства, але й недоліки, навіть якщо вони не великі. Буває, що в девайсі потужний процесор, відмінний дисплей, але з’ясовується, що немає слота для розширення пам’яті, або навпаки. Або захмарна ціна. Але ми повинні пам’ятати, що не всім може подобатись одне і те ж. Тому кожен вибирає собі смартфон для особистих цілей.

Як правильно вибрати мобільний телефон?

Але як же правильно вибрати мобільний девайс і не помилитися? Це залежить від багатьох фактів.

Починайте свій вибір з цінової категорії: якщо ви смутно уявляєте, чого хочете. Визначившись з ціною, вибирайте наступне: тип екрану, його діагональ. Потім вибирайте процесор — від нього буде залежати швидкодію девайса, тому 2-х ядерний — це вже своєрідний стандарт гарного мобільного девайса. Наявність камери в сучасних мобільних телефонів не завжди визначає якість зйомки. Тому цей параметр принциповим, якщо мова йде про якісь флагманських моделях і топових виробників. У девайсів середнього класу камери все знімають плюс-мінус однаково, і зазвичай це матриці 5-8 МП, не більше.

Як правильно вибрати мобільний телефон?
Потім варто переглянути список пристроїв, відсортованих за обраними критеріями: вибирайте модель з дизайну. Та, що приверне більше всього — читайте її детальні характеристики. І за підсумком ви зрозумієте, який дизайн бренду вам найбільше подобається. Потім можуть виникнути труднощі з вибором моделі з лінії. Тут буде важлива і версія прошивки ОС — якщо це android-девайс, і його щільність пікселів на екрані — співвідношення дозволу і діагоналі, і його ємність батареї, наявність GPS, WIFI та інших корисних опцій. Варто також враховувати наскільки поширена сервісна підтримка обраного бренду у нас в країні, який термін гарантії. І також не варто забувати, що навіть у флагманських моделей всесвітньо відомих брендів трапляється шлюб: той самий хвалений Samsung S4, до речі, зараз типовий гість в ремонтних сервісних центрах. Втім, це не лякає споживачів купувати його знову.