Ми допоможемо Вам правильно вибрати кращий відеореєстратор для автомобіля за ціною і якістю.

Питання про відео реєстраторах для автомобілів, з плином часу, з’являється у водіїв та автолюбителів. З його допомогою у Вас буде можливість встановити камеру під лобове скло, для запису роликів у разі різного роду ДТП. З допомогою таких пристосованих камер можна довести свою правоту автоінспекторам, або учасникам дтп. Також, з його допомогою, можна довести свою невинність у визначеному порушення ПДР, адже реєстратор все фіксує і прояснить ситуацію в разі чого. У випадку, якщо який-небудь автомобіль зник з місця аварії, то його номеа будуть зафіксовані на автомобілі.

У будь-якому з випадків, відеореєстратор в машині не буде зайвим, з ним ви можете відчувати себе спокійніше. Адже на дорозі можуть виникати різні ситуації, у тому числі і небезпечні. І саме для того, щоб відеореєстратор був справним і функціонував так як потрібно – потрібно купувати якісну модель, а вибирати її потрібно за основними характеристиками, а також відгуками самих покупців.

1. Основні параметри відео реєстратора

Переважними якостями відео реєстраторів (DVR):
– обсяг пам’яті і можливість її розширення;
– якість звуку, зображення, можливість відмінності її найдрібніших деталей;
– можливість зміни і довжина одного записаного відеоролика;
– чіткість звуку і відео запису.

2. Якість відео

Якість відео записуючого досить важливий параметр для вашого DVR. Можна цю характеристику прозвати навіть найважливішою. Основне дозвіл:
1. HD 1280х720
2. Full HD 1920×1080.
Перший варіант, в основному, характерний саме для бюджетних варіантів моделей. Вони відрізняються своєю невеликою вартістю, близько 100$. А якість в якості FullHD зустрічається рідше і в більш дорогих авто реєстраторів. Але, навіть незалежно від самих параметрів, зображення залежить від тієї ж оптики, а також від алгоритмів стиснення відео. Найкраще визначається якість відео реєстраторів через перегляд записаних на них роликів.
Звичайно ж звертати увагу на рекламні ролики не варто, адже чіткість, як правило, значно завищена. Порівняйте кілька відзнятих відео автолюбителями і порівняйте кілька моделей, найкращу з них можна доглянути.

Нерідко дорогі прилади, маючи навіть великий дозвіл, можуть зняти гірше в умовах меншій освітленості. Коли бюджетні варіанти можуть знімати в одному і тому ж якості в будь-якому освітленні. А ще краще дізнатися не використовує відеореєстратор інтерполяцію, яка не підвищує чіткість, а лише робить видимість.

3. Пам’ять відеореєстратора

Об’єм внутрішньої пам’яті пристрою не так важливо, адже майже всі моделі володіють можливістю її розширення за допомогою Мікросд і СД карт. Велика частина користувачів доповнюють пристрій флеш-картою на 16 і 32 гігабайти.
Для збільшення можливості зберігається матеріалу на флешці – якість відео стискається. В результаті стиснення і тривалих зйомок деякі камери в розширенні FullHD можуть бути гірше ніж HD.

4. Довжина записуваного відео

Одна з основних характеристик реєстраторів – це довжина записуваних фрагментів за один раз. Від цього залежить кількість роликів, яке може опинитися в пам’яті, розмір якої, звичайно ж, обмежений. Після того, як на флешці закінчується місце, нове відео записується поверх старих. Для більшої зручності відео записується не постійно, а частинами. Хороший DVR дозволяє записувати ролики від 1 до 30 хвилин. Або записувати їх всіх одним “потоком”, що не завжди зручно.

5. Звук, аудіо

Від якості звуку також залежить багато чого, важливо, щоб запис був помітний людський голос і його мова. Гарне аудіо супровід може стати відмінним доповненням для відеоролика. Якість звуку може контролюватися за допомогою шумомеров. Для перевірки, можна звернутися до відеороликів знятим на певну модель авто реєстратора.

6. Додаткові характеристики відео реєстратора

У будь-якій техніці є ще й додаткові параметри, крім основних, на які слід звертати свою увагу. Один з таких параметрів – GPS датчик G-сенсор, підсвічування і анти-радар. На вибір може впливати навіть довжина кабелю та кріплення відео реєстратора. Але найчастіше на це не звертають особливої уваги.

Датчик GPS – це не обов’язковий атрибут відеореєстраторів. Їх наявність може принести як користь, так і шкоду, як правило, трапляється. GPS прилад може допомогти водієві, попереджаючи його про те, що на дорозі знаходяться камери. Але при порушенні цього ж швидкісного режиму водієм, ці дані записуються прямо на відео. На підставі цих даних можна висунути Вам претензії з приводу порушення ПДР. Тому зверніть увагу на те, може чи авто реєстратор визначати й записувати швидкість вашого автомобіля.

Спеціальний G-сенсор – потрібен для аварійних ситуацій. Зазвичай такий датчик забезпечує спеціальну зйомку за 10 секунд до зіткнення і до 20 секунд після аварії. Сигналом для запису такого відео є “поштовх”, який віщує аварію.
Порада: найкраще виставляти чутливість G-сенсора на мінімум, щоб він не активувався на кожну купину і яму.

Екран

Екран на відео реєстратора дозволить вам в потрібний момент переглянути записані відео. Але, якщо мета установки відео реєстратора саме запобігання різних звинувачень у порушеннях, то дана деталь не так важлива, так як докази з вашого відео реєстратора перегляду на моніторі комп’ютера або чогось ще.

Додаткове: кріплення і довжина кабелю

Ці параметри так само важливі. Але якщо ваш прилад потрібно буде повернути або відсунути в певне місце. Цей поворот може забезпечити кріплення з шарніром і інше. Але найпростіше пересувати або знімати відеореєстратор з допомогою присосок.

Довжина кабелю, необхідна для роз’єму живлення може досягати одного метра. Не слід брати модель, де шнур більше одного метра.

7. Кілька популярних марок відеореєстраторів 2016 року

Асортимент реєстраторів різних марок викликає утрудненість у виборі моделі DVR за його ціною, можливостях і якості. Полегшити завдання може порівняння декількох популярних і сучасних приладів.

Sho-Me

Компанія з Китаю, вже тривалий час випускає автореєстратори для самої різної категорії автолюбителів. Якщо вам потрібен функціональний, і досить дешевий апарат, то слід звернути увагу на модель Combo 1. Вартість цього апарату близько 12 000 рублів.
З допомогою Combo 1, можна:
– простежити потрібний маршрут автомобіля прямо по карті навігатора;
– просто визначити номери зустрічних і обганяє автомобілів під час перегляду записаного відео.

Єдиним недоліком цього відеореєстратора є його занадто великий обсяг записаних відео. На карті в 16 гігабайт може вміститися відео мало не в 30 хвилин.

КАРКАМ

Вітчизнян виробник відеореєстраторів, який пропонує автолюбителю якість запису і доступну ціну.
Приміром, він знімає в дозволі Full HD, вартість такого апарату близько 10 тисяч рублів. За допомогою спеціального ПО стиснення відео, на 1 ГБ вільного місця можна записати до 10 хвилин відео.

Датчики ГЛОНАСС і GPS дасть водієві можливість відзначати на карті розташування радарів та камер.

КАРКАМ зарекомендував себе ще в декількох моделях:
– КАРКАМ А2 – розміщується на дзеркалі заднього виду і може знімати з роздільною здатністю FullHd;
– КАРКАМ Дуо – має відразу дві камери;
– КАРКАМ Т1 – бюджетний варіант пристрою, який знімає в HD якості.

Mio MiVue

Mio бренд займається продажами апаратів-відеореєстраторів вже більше 10 років. У нинішньому році дуже добре показав себе відеореєстратор Mivue 698.

Ціна такого апарату-близько 15 000 рублів. Прилад відмінно справляється з оглядом в 140 градусів на вбудованого в прилад і виносної камері, а також підтримує можливість розширення своєї ємності відразу двома картами пам’яті до 128 гігабайт. Таке розширення забезпечує тривалу зйомку в постійному режимі.

Більш бюджетний варіант, вартість якого не більш 6 000 рублів – Mio MiVue 518, який має лише одну камеру і невеликий екран. Він включив в себе можливість нічної зйомки і підтримку FullHD запису. Гідність – скляна лінза, яка забезпечить краще зображення, перенесення кольорів і чіткість.

NeoLine

Ще один вітчизняний бренд, який не поступається іноземним виробникам. Кращий серед всіх відеореєстраторів даної марки – Neoline X-COP 9000, який поєднав у собі радар-детектор і відеозйомку.
Він забезпечує автономну запис відео, автономна батарея працює близько 30 хвилин. Можливість розширення обсягу пам’яті досягає 64 гігабайт.

8. Підсумок

Знаючи на що слід звертати увагу при виборі реєстратора, ви зможете придбати кращий варіант, за самим потрібним характеристикам. Як вже стало зрозуміло, ціна приладу далеко не головний фактор, важливі зовсім інші завдання: відеозйомка, радар та інше.