В основному всіх хвилює питання , як прибрати лайки з фото вконтакте, але так як процес видалення відміток «Мені подобається» повністю ідентичний для всіх типів публікацій, то розглянемо всі в одному контексті. Почнемо з того що таке лайк. Дана відмітка на запису або фото сигналізує про симпатію й інтерес користувача, який вам поставив. Чим більше лайків, тим вище ваша популярність у віртуальному світі, проте не забувайте, що всі вконтакте можна накрутити. Тому ставтеся до цього простіше і не переживайте, якщо у вас на фотографіях мало відміток «Мені подобається».

В основному намагаються почистити наступні групи лайків:

  • чужі
    • накручені
    • заблокованих або віддалених користувачів
    • людину, яка вам не подобається
  • свої

Процес видалення чужих лайків Вконтакте

Порядок дій нескладний: вибираємо потрібну публікацію, наводимо курсор на підпис «Мені подобається» з кількістю позначок. У діалоговому вікні тиснемо на кількість користувачів або в будь-яку вільну область, обмежену рамкою.


Натискаємо на хрестик біля користувача, якого ви хочете прибрати.


Відправляємо його в чорний список, це важлива умова при видаленні лайків Вконтакте. Автоматично видаляються всі лайки цієї людини, так як він у вас в чорному списку. Ви можете повернути людину назад, прибрати з чорного списку, при цьому його лайки відновити не можна.


Процес очищення лайків з записів в групі нічим не відрізняється від описаного вище. Зрозуміло, прибрати лайки вконтакте може тільки адміністратор групи.

Видаляємо свої лайки Вконтакте

Якщо ви хочете прибрати свій лайк з фото або конкретної запису, то просто відкриваєте пост (фотографію) і ще раз натискаєте на «Мені подобається». Можна багаторазово ставити і прибирати лайк.
Якщо ви хочете видалити всі свої раніше поставлені лайки, то переходимо в «Закладки» і послідовно прибираємо позначки мені подобається з кожної вподобаної запису. У новому дизайні розділ виглядає наступним чином:


Існують програми і скрипти, які дозволяють видаляти лайки вконтакте в автоматичному режимі, однак користуйтеся ними з обережністю, якщо записів небагато, безпечніше все зробити вручну. Спасибі за увагу!