Як прибрати неактивні значки з трея?

В Windows є багато невеликих налаштувань, які допомагають налаштувати операційну систему під себе. Однією з таких можливостей є приховування невикористовуваних значків з системного трея. Для чого це потрібно, як правило, для індивідуального налаштування операційної системи під свої вимоги. Адже хтось пхає в автозавантаження Windows все підряд, а на виході отримує, великих розмірів системний трей. У такому разі приховування невикористовуваних значків доведеться цілком до речі.

Отже, якщо у вас багато всього в автозавантаження, але з цього списку багато програм працюють фоново, але їх іконки в треї можна приховати.

Для того щоб приховати невикористовувані значки в системному треї, виконайте наступне.

«Пуск» — «Панель управління» — «Панель завдань і меню «Пуск» — «Налаштувати» і власне там приховуйте непотрібні значки. Біля кожної програми, є спливаюче меню, яке видає декілька варіантів відображення піктограми в системному треї. Виберіть для кожного значка свій варіант відображення.

Як прибрати неактивні значки з трея?

Тепер всі значки, які ви відзначите, будуть приховані, проте отримати доступ до них можна шляхом натискання на невелику стрілку, яка з’явиться після застосування налаштування приховування значків.

Як прибрати неактивні значки з трея?