Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи

У «вісімки» є одна класна фішка – збереження налаштувань користувача та їх синхронізація з особистим обліковим записом Microsoft. Це дуже зручно. Наприклад, при перевстановленні ОС вам не доведеться виставляти їх по новій – достатньо лише відновити, використовуючи свій обліковий запис.

Але є і мінус – із-за надмірної «турботи» розробників система постійно вимагає пароль при вході в Windows 8. А це дратує. Особливо, якщо ноутбуком або комп’ютером користуєтеся лише ви, і необхідність такого захисту немає. Логічно, що в подібній ситуації хочеться прибрати пароль при вході в Windows 8. Тільки як?

Рішення просте. Більше того – відключити пароль при вході в Windows 8 можна двома способами. Розглянемо їх докладніше.

Корисно знати: Як вимкнути центр оновлення Windows 8?

Як видалити пароль при вході в Windows 8?

Перший спосіб – відключення пароля (password) через командний рядок. Робиться це наступним чином:

 • Натисніть Win+R і введіть команду netplwiz (або зайдіть в Пуск, клацніть ПКМ, відкрийте пункт «Знайти або виконати» і пропишіть цю ж команду).Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи
 • З’явиться віконце «Учетн. записи користувачів». Саме тут ви можете прибрати запит пароля при вході в Windows 8. Виберіть по черзі кожен профіль (якщо їх кілька, як на скріншоті нижче) і зніміть галку в рядку «Вимагати…».Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи
 • Щоб зберегти зміни, натисніть «ОК». З’явиться віконце, де вам треба ввести поточний пароль для підтвердження нових налаштувань.
 • Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи

  Потім відкрийте «Установки комп’ютера, знайдіть пункт «Параметри входу» і в розділі «Політика» клацніть на кнопку «Змінити».

  Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи

  Ось таким чином можна видалити пароль при вході в Windows 8. Це класичний спосіб, який повинен допомогти в більшості випадків.

  Тут слід відзначити 2 нюансу. Перший – цей метод працює також і на Віндовс 10. А другий – потрібно знати поточний пароль. Інакше нічого не вийде.

  Що робити, якщо Windows 8 вимагає пароль при вході, як і раніше? Спробуйте такий варіант.

  Це цікаво: Як користуватися батьківським контролем у Віндовс 8?

  Як зняти пароль при вході в Windows 8?

  Тут інструкція теж нескладна. Щоб прибрати пароль при включенні Windows 8, виконайте наступне:

 • Відкрийте «Пуск» з раб. столу.
 • Зайдіть у вашу учетн. запис.Як прибрати пароль при вході в Windows 8: 2 способи
 • У випадаючому списку виберіть пункт «Змінити аватар».
 • Виберіть «Вимкнути».
 • Введіть ім’я учетн. записи. Поле «Password» залиште ПОРОЖНІМ!
 • Тепер можна входити в Windows 8 без пароля.

  Даний спосіб передбачає відмову від учетн. записи і перехід на локальну. Тим самим ви втрачаєте переваг, які дає перший варіант. Звичайно, таким способом можна вимкнути запит пароля при завантаженні Windows, але все ж використовувати його не рекомендується. Краще спробуйте ще раз стандартний метод, який описаний вище.

  На цьому все. Тепер ви знаєте, як прибрати пароль при вмиканні комп’ютера з Windows 8 і зможете запускати ПК без його постійного вводу. Аналогічним способом можна вимкнути цю набридливу опцію і на Віндовс 10.