Іноді виникає необхідність прибрати пароль при вході в Windows. Можливо, ви хочете зробити це, тому що ви є єдиним користувачем комп’ютера і хочете прискорити процес включення комп’ютера. А може у вас є робоча станція, на якій необхідно налаштувати автоматичний вхід в Windows для коректної роботи ПЗ. Так чи інакше, в даній статті ми дізнаємося як прибрати пароль в ОС Windows. Причому даний метод підійде для всіх популярних операційних систем: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows XP.

Як прибрати пароль при вході в Windows?

Перший спосіб найпростіший. Ми будемо використовувати налаштування облікових записів користувачів для автоматичного входу в Windows.

 • Натисніть клавіші Win+R або «Пуск — Виконати» (для Windows XP).
 • Наберіть cmd у вікні і натисніть Enter
 • 3. Наберіть команду control userpasswords2 , натисніть Enter

  4.Відкриється вікно налаштування облікових записів користувачів. Вибираєте потрібного користувача і знімаєте галочку з опції «Вимагати введення імені користувача і пароля».

  Після цього потрібно вказати поточний пароль користувача для якого настроюється автоматичний вхід в систему.

  Тисніть «ОК», перезавантажується і на цьому все. Але якщо ваш комп’ютер підключено до домену, то зазначена опція недоступна. У цьому випадку можливо налаштувати автоматичний вхід у систему, використовуючи редактор реєстру.

  Як прибрати пароль при вході в Windows за допомогою редактора реєстру

  Врахуйте, що при налаштуванні автоматичного входу в Windows за допомогою реєстру ваш пароль буде зберігатися у відкритому вигляді.

 • Запустіть редактор реєстру. Для цього натисніть клавіші Win+R або «Пуск — Виконати» (для Windows XP). Введіть regedit , натисніть Enter. Якщо виникли труднощі — ось стаття «Як відкрити реєстр Windows»
 • Перейдіть до розділу реєстру за наступним шляхом HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows NT CurrentVersion Winlogon
 • Для того, щоб прибрати пароль при старті Windows змінюємо наступні параметри:

  • Змінюємо значення AutoAdminLogon на 1 (клацніть двічі по значенню, щоб змінити параметр)
  • Змінюємо значення DefaultDomainName на ім’я домену або ім’я локального комп’ютера. Якщо значення відсутнє — створюємо. Тиснемо правою кнопкою миші у вільному місці — Створити — Рядковий параметр.
  • Якщо необхідно, змініть DefaultUserName на інший логін або залиште, як є.
  • Створіть рядковий параметр DefaultPassword і вкажіть пароль до вашого облікового запису.

  Закриваєте редактор реєстру і перезавантажуємо комп’ютер. Система повинна завантажитися автоматично, без введення пароля.