Здрастуйте, шановні читачі сайту! Подарунки в Однокласниках – це дуже популярна тема серед користувачів. Ми вже розбиралися, як можна відправити подарунок в Однокласниках. Навіть не дивлячись на те, що вони купуються за Оки – які можна придбати за реальні гроші – люди дарують один одному подібні презенти.

Якщо ж ви не належите до тих користувачів, які регулярно поповнюють рахунок у своїй соціальній мережі, тоді можете прочитати статтю, як подарувати подарунок в Однокласниках безкоштовно. При бажанні, можна навіть подивитися, хто подарував Вам подарунок в Однокласниках.

Але якщо в реальному житті отримані подарунки, скажімо, псуються, в’януть, розбиваються, зношуються, то в соціальній мережі такого, природно, немає, і картинка з зображенням просто починає муляти очі. Тому давайте розберемося, як можна видаляти подарунки в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Як видалити прийнятий подарунок в Однокласниках
  • 2 Як видалити відправлений подарунок в Однокласниках
  • 3 Як видалити всі подарунки в Однокласниках відразу
  • 4 Видалити подарунок в Однокласниках з телефону через мобільний додаток

Як видалити прийнятий подарунок в Однокласниках

Отримані від друзів або інших користувачів подарунки в Однокласниках відображаються на головному фото Вашого профілю в правому нижньому кутку, і показується він там не постійно. З того моменту, як Ви прийняли подарунок, він буде знаходиться на Вашому фото 7-10 днів (це приблизно, оскільки я особисто ніколи не звертала уваги, через який точно час подарунок зникне).

Переглянути всі подарунки в Однокласниках можна, клікнувши по пункту меню «Подарунки», який знаходиться відразу під ім’ям Вашого профілю.

Далі у списку ліворуч виберіть пункт «Мої подарунки».

У вікні посередині відкриються подарунки у вигляді плиток. В розділі «Отримані», знайдіть той подарунок, який хочете видалити, наведіть на нього курсор мишки і натисніть на хрестик у правому верхньому куті.

В наступному вікні потрібно підтвердити видалення обраного подарунка, натиснувши на кнопочку «Так».

Після цього подарунок від користувача буде видалений, і якщо він відображався на Вашому головному фото, то більше Ви його там не побачите.

Як видалити відправлений подарунок в Однокласниках

Якщо ж Вам потрібно видалити подарунок в Однокласниках, який Ви подарували іншому користувачеві, то зробити це неможливо. Людина в будь-якому випадку отримає подарунок. Єдине, що Ви можете зробити – це попросити, щоб він його не брав.

Але в Однокласниках можна почистити список відправлених подарунків. Для цього перегорніть сторінку з подарунками нижче, в розділі «Надіслані», будуть показані подарунки, які Ви дарували. Щоб відкрити список повністю, натисніть на кнопочку «Всі надіслані подарунки».

Тепер знайдіть подарунок, який потрібно видалити, наведіть на нього курсор мишки і натисніть на зображення хрестика в правому верхньому куті.

Далі просто підтвердити видалення, натиснувши «Так». Зверніть увагу, що в даному віконці також зазначено, що Ви видаляєте обраний подарунок просто зі списку відправлених, який знаходиться на Вашій сторінці. В іншої людини в списку «Отримані» подарунок залишиться, і буде він там до тих пір, поки він сам його не видалить.

Як видалити всі подарунки в Однокласниках відразу

На жаль, адміністрація соціальної мережі не передбачила подібної функції. Тому видалити всі подарунки разом в Однокласниках не вийде.

Якщо ж Ви все таки налаштовані видаляти подарунки, натисніть «Всі отримані подарунки» або «Всі надіслані подарунки», щоб відкрити список повністю. Наводьте на кожен подарунок мишкою і видаляйте. Якщо у Вас багато подарунків, то подібне видалення «по одному», може зайняти пристойно часу.

Видалити подарунок в Однокласниках з телефону через мобільний додаток

Якщо Ви користуєтеся мобільним додатком Однокласники на телефоні або планшеті, тоді відкрийте бічне меню і в розділі «Розваги» виберіть пункт «Подарунки».

Потім, в залежності від того, які збираєтеся видаляти, перейдіть на вкладку зверху «Отримані» або «Надіслані». Знайдіть у списку непотрібний подарунок і натисніть біля нього в кутку праворуч на три вертикальні точки.

Відкриється меню все з одним пунктом «Видалити подарунок», натисніть на нього.

Потім підтвердьте видалення подарунка, натиснувши кнопку «Так».

Як бачите, складно у видаленні подарунків з Однокласників нічого немає. Будемо чекати, коли розробники дозволять нам видаляти ще й надіслані нами подарунки з профілю іншої людини.

А, може, і це буде Вам цікаво: