Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! Як кажуть: «Все тече, все змінюється!». Так і в житті кожної людини відбуваються зміни – змінюються плани, погляди на речі і на життя. Ті користувачі комп’ютера, які зареєстровані в Однокласниках, часто додають в свій профіль статус. Там можна поділитися своїми думками або вподобаним висловлюванням, додати музику або фото, зробити опитування.

Але час проходить, і те, що Ви додали в статус, починає втрачати свою актуальність. Тому давайте розбиратися, як можна прибрати поточний статус з Однокласників з комп’ютера або телефону.

Якщо Вам знову захочеться опублікувати замітку і додати її в статус на свою сторінку, тоді можете прочитати детальну статтю з даної теми: як поставити статус в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Як прибрати замітку зі статусу в Однокласниках
  • 2 Як видалити статус в Однокласниках з телефону

Як прибрати замітку зі статусу в Однокласниках

Для того щоб у своєму профілі на Однокласниках прибрати замітку з статусу, відкрийте свою головну сторінку в соціальній мережі. Під ім’ям та пунктами меню Ви побачите область, в якій опубліковано статус – вона виділена рудим контуром. Наведіть на дану замітку курсором мишки, зверху з’явиться кнопочка «Прибрати статус» – клацніть по ній.

Тепер потрібно підтвердити, що Ви збираєтесь видалити вибрану нотатку з статусу. Для цього натисніть на відповідну кнопку в вікні.

Після цього, обрана замітка буде видалена зі статусу. Вона більше не буде відображатися на Вашій сторінці вгорі всіх записів стрічки. Але вона як і раніше залишиться у Вашому профілі.

Якщо Ви хочете зовсім видалити нотатку, яка стояла у Вас в статусі, тоді клікніть по пункту меню «Нотатки». Тепер знайдіть у списку потрібну і наведіть на неї курсор мишки. Праворуч вгорі з’явиться хрестик, клікніть по ньому.

Тепер замітка, яка стояла в статусі у Вас на сторінці в Однокласниках, повністю видалена з профілю.

Як видалити статус в Однокласниках з телефону

Якщо Ви користуєтеся Однокласниками через мобільний додаток, тоді давайте розбиратися, як прибрати статус в Однокласниках з мобільного телефону або планшета.

Відкрийте бічне меню, і клацніть по імені свого профілю.

Область зі статусом знаходиться під головним фото та пунктами меню – вона виділена світло рудим кольором. Справа є три вертикальні точки, клацніть по ним.

Відкриється додаткове меню всього з одним пунктом «Видалити статус» – натисніть на нього.

Статус на сторінці буде приділений, але замітка, як я вже говорила вище, в профілі залишиться. Щоб її видалити, відкрийте свій профіль і під головним фото клікніть по пункту меню «Нотатки».

Якщо у Вас цього пункту немає, тоді натисніть на стрілочку праворуч, щоб відкрити меню сторінки, і вибрати з нього потрібний пункт.

Далі, перебуваючи на вкладці «Все», знайдіть у списку потрібну замітку. Вгорі праворуч біля запису буде три вертикальних точки – натисніть на них.

У контекстному меню виберіть «Видалити».

Підтвердіть видалення обраної записи, ще раз натиснувши на кнопочку «Видалити» у вікні.

Ось так, всього за кілька кліків можна прибрати замітку зі статусу в своєму профілі в Однокласниках. Впевнена, що Ви зрозуміли, як повністю видалити непотрібну запис зі своєї сторінки.

А, може, і це буде Вам цікаво: