Як прибрати Sweet Page

Що ж це таке і як прибрати Sweet Page? Він вже встиг доставити неприємні відчуття безлічі користувачів.

Як прибрати Sweet Page

Sweet-page.com — вебсайт-подразник, який постійно перенаправляє ваш браузер, безперервно відображає ролики і доставляє безліч інших проблем. Частіше всього він робить це після того, як визначається стартовою сторінкою і пошуковою системою за умовчанням на всі ваші браузери, встановлені в операційній системі. Звичайно ж, Sweet Page далеко не завжди завантажується користувачами навмисно — іноді достатньо перейти по зовсім невинної посиланню і як результат несподівано виявити у себе це неподобство.

Якщо ви виявили Sweet Page на своєму комп’ютері, залишати його не можна ні в якому разі, Sweet Page потрібно прибрати з браузера. Причини не лише в доставляються їм незручності — іноді Sweet Page може діяти як троян, тобто збирати інформацію і передавати її третім особам.

Отже, як прибрати Sweet Page із вашої операційної системи

Після того, як ви обманом підхопили вірус, видалити Sweet Page можна кількома способами — в залежності від того, який браузер ви використовуєте.

Почнемо з Internet Explorer (IE), браузера, звичайно, використовується все рідше, але тим не менш достатньо поширеного.

Відкрийте IE і виконайте такі дії: «Інструменти»-> «Керування надбудовами» -> «Панелі інструментів і розширення». Знайдіть там нашого негідника sweet-page.com і натисніть «Видалити». Ось і все, Sweet Page більше немає. Залишилося тільки повернути минулу стартову сторінку в настройках браузера і можна жити спокійно.

Як прибрати Sweet Page з Мазилу — «огнелис». Відкриваємо Mozilla Firefox, йдемо спочатку в Інструменти, там вибираємо Доповнення, а далі Розширення. Знаходимо sweet-page.com, тиснемо кнопку «Видалити». Все, тепер відновлюємо стартову сторінку (Інструменти, потім Параметри, потім Загальні, потім Запуск — і вводимо адресу, який нам потрібен, наприклад, Google або інший хороший пошуковик).

Ну і в Google Chrome видаляємо Sweet Page. Зайдіть в меню. Вибирайте Інструменти > Розширення. Шукаємо розширення sweet-page.com і благополучно від нього позбавляємося, клацнувши на кошик. Але це ще не все — натисніть значок-дівка. Ви перейдете на сторінку налаштування. Там слід вибрати «Управління пошуковими» — тут настроюються пошукові системи за замовчуванням. Видаліть зі списку search.net. Потім зайдіть в розділ «на старт» і перевірте, що нова вкладка створюється як порожня сторінка.

Загалом-то, все, вичистили негарну програму Sweet Page!

Якщо вам чомусь не хочеться або незручно чистити й прибирати машину «побраузерно», іноді допомагають такі варіанти, вони ж можуть бути і додаткового, якщо раптом остаточно перераховані вище дії не допомогли:

Як прибрати Sweet Page

  • Зайти в реєстр (якщо ви не знаєте, що це, не читайте далі), видалити все, що містить поєднання Sweet-Page. Також прибрати всі при запуску і автозавантаженні, що має в собі ці слова;
  • Зайти в Установку і видалення програм, вбити «Sweet-Page» пошук. Якщо знайдеться наш паразит — клацнути на безжалісне його видалення.

Після «чистки» тим чи іншим способом краще буде перевірити свій комп’ютер — мало що — з оновленим анти-шпигунським програмним забезпеченням, наприклад, SpyHunter. Добре підійде і будь-який якісний платний антивірус.