Зовсім недавно компанія Яндекс почала тестувати новий сервіс «ZEN», спочатку використовувався в мобільній версії браузера. Він пропонував нескінченну стрічку, використовуючи для її підбору зібрану з профілю користувача інформацію. Такий підхід призначений для пошуку нових цікавих сторінок для читання.

Як згадано вище, сервіс Дзен працював тільки з мобільними платформами Android і IOS. Також варто сказати, що він не був доступний для всіх користувачів, хоча список постійно розширюється і все більше людей отримують доступ.

Для Дзен була розроблена спеціальна система, що підбирає інформацію з послуг Яндекса, в результаті чого користувачу надається перелік цікавих веб-сайтів.

Але, незважаючи на всі старання компанія Яндекс, сервіс, в який було вкладено сили, не сподобався деяким користувачам і вони поспішили позбутися від нього.

Зміст

  • 1 Як прибрати Яндекс Дзен зі стартової сторінки
    • 1.1 Способи вирішення
  • 2 Прибрати Яндекс Дзен з Google Chrome
    • 2.1 Висновок

Як прибрати Яндекс Дзен зі стартової сторінки

Багато людей вирішили прибрати Дзен з Яндекс Браузера в обов’язковому порядку, керуючись тим, що він лише засмічує «оглядач», і це лише чергова спроба заробити гроші. Велика кількість новин на стартовій сторінці здатне відвернути від важливих справ.

Способи вирішення

Для припинення використання Дзен в мобільній версії браузера досить просто закрити сторінку, тоді сервіс перестане вас турбувати. У разі якщо ви не бажаєте, щоб сервіс продовжив збирати про вас інформацію, то доведеться вийти з Яндекс профілю, втративши при цьому і інші можливості браузера (синхронізація історії відвідувань і логінів, вибір рекомендацій для музичних сервісів Яндекс.музика та інші). Досить просто деінсталювати Яндекс браузер зі свого мобільного пристрою, а потім повторно його встановити.

Відключити Дзен в комп’ютерній версії Яндекс браузера також не складе труднощів. Необхідно:

  • відкрити вкладку налаштування;
  • потім прибрати галочку з розділу «Показувати в новій вкладці Дзен — стрічку персональних рекомендацій».

Після відключення сервіс (все про інших сервісах можна почитати тут) перестане вас турбувати.

Прибрати Яндекс Дзен з Google Chrome

Яндекс Дзен потрапляє і в Google браузер на стартову сторінку, щоб прибрати його потрібно клікнути на «Налаштування», які розташовані під «Візуальної закладкою» в правому нижньому куті. Під «Додатковими параметрами» є опція «Показувати в новій вкладці Дзен Стрічку». Ось її і відключаємо.

Висновок

В кінці можна зазначити, що поки рано говорити про подальший успіх розробленої Яндексом послуги. Це лише тестова версія, при повному виході ситуація може змінитися. Деякі скептично ставляться до її використанню, а інші вважають її лише марним мотлохом, керуючись тим, що зайві новини тільки відволікають від головного.