Як прибрати закладки в Однокласниках

Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! У соціальній мережі Однокласники можна знайти багато цікавого, і щоб це «цікаве» не загубилося, ми його або додаємо в закладки, або нотатки на свою сторінку. Про те, як зробити замітку в Однокласниках, можете прочитати, перейшовши за посиланням. Стаття, як додати закладку в Однокласниках з фото, з одним, з темою, також є на сайті.

Зараз ми розберемося, як можна очистити список з закладками, і видалити непотрібні, або ті, які Ви взагалі зробили випадково.

Зміст:

  • 1 Як прибрати людину з закладок в Однокласниках
  • 2 Як видалити фото з закладок в Однокласниках
  • 3 Як видалити закладки зі сторінки в Однокласниках через мобільну версію сайту

Як прибрати людину з закладок в Однокласниках

Для початку потрібно відкрити список закладок. Для цього зайдіть у свій профіль в меню сторінки клікніть по кнопочці «Ще» і виберіть зі списку пункт «Закладки».

Як прибрати закладки в Однокласниках

Якщо Вам потрібно прибрати людину з закладок, то в меню зліва краще вибрати розділ «Люди», тоді не потрібно буде переглядати всі закладки повністю. Далі знайдіть того, кого потрібно видалити закладку і наведіть на нього курсив мишки. Після цього в правому верхньому кутку аватарки з’явиться прапорець оранжевого кольору, натисніть на нього і Ви приберете користувача з закладок.

Як прибрати закладки в Однокласниках

Якщо Ви помилково видалили не ту людину з закладок, то до першого оновлення сторінки браузера, у Вас є можливість його відновити. Для цього треба натиснути на кнопочку «Повернути».

Як прибрати закладки в Однокласниках

Як видалити фото з закладок в Однокласниках

Для того щоб прибрати фото з закладок в Однокласниках, також відкрийте сторінку з закладками в своєму профілі. Потім в меню зліва клікніть по розділу «Фото». Тепер знайдіть фотографію або зображення, яке непотрібно, наведіть на нього курсив мишки і натисніть на помаранчевий прапорець у правому куті. Після цього фото буде видалено закладок.

Як прибрати закладки в Однокласниках

За аналогією, як було описано вище, видаляти закладок можна все що завгодно: групи, замітки, теми, фотоальбоми. Спочатку виберіть потрібний розділ справа, наприклад, «Теми», потім знайдіть запис, наведіть на неї курсор і натисніть на помаранчевий прапорець.

Як прибрати закладки в Однокласниках

Як видалити закладки зі сторінки в Однокласниках через мобільну версію сайту

Якщо Ви користуєтеся Однокласниками з мобільного телефону, тоді відкрийте браузер і перейдіть на сайт. Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Закладки».

Як прибрати закладки в Однокласниках

У Вас з’явиться список всіх закладок. Знайдіть у ньому ту, яку потрібно видалити, і натисніть навпроти неї на три вертикальні точки. Потім натисніть «Видалити закладку».

Як прибрати закладки в Однокласниках

Тепер підтвердіть, що Ви бажаєте видалити вибрану закладку, натиснувши «Так».

Як прибрати закладки в Однокласниках

Ось так просто можна видалити непотрібні закладки зі свого профілю. Впевнена, у Вас все вийшло!

А, може, і це буде Вам цікаво: