Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! У соціальній мережі Однокласники можна знайти багато цікавого, і щоб це «цікаве» не загубилося, ми його або додаємо в закладки, або нотатки на свою сторінку. Про те, як зробити замітку в Однокласниках, можете прочитати, перейшовши за посиланням. Стаття, як додати закладку в Однокласниках з фото, з одним, з темою, також є на сайті.

Зараз ми розберемося, як можна очистити список з закладками, і видалити непотрібні, або ті, які Ви взагалі зробили випадково.

Зміст:

  • 1 Як прибрати людину з закладок в Однокласниках
  • 2 Як видалити фото з закладок в Однокласниках
  • 3 Як видалити закладки зі сторінки в Однокласниках через мобільну версію сайту

Як прибрати людину з закладок в Однокласниках

Для початку потрібно відкрити список закладок. Для цього зайдіть у свій профіль в меню сторінки клікніть по кнопочці «Ще» і виберіть зі списку пункт «Закладки».

Якщо Вам потрібно прибрати людину з закладок, то в меню зліва краще вибрати розділ «Люди», тоді не потрібно буде переглядати всі закладки повністю. Далі знайдіть того, кого потрібно видалити закладку і наведіть на нього курсив мишки. Після цього в правому верхньому кутку аватарки з’явиться прапорець оранжевого кольору, натисніть на нього і Ви приберете користувача з закладок.

Якщо Ви помилково видалили не ту людину з закладок, то до першого оновлення сторінки браузера, у Вас є можливість його відновити. Для цього треба натиснути на кнопочку «Повернути».

Як видалити фото з закладок в Однокласниках

Для того щоб прибрати фото з закладок в Однокласниках, також відкрийте сторінку з закладками в своєму профілі. Потім в меню зліва клікніть по розділу «Фото». Тепер знайдіть фотографію або зображення, яке непотрібно, наведіть на нього курсив мишки і натисніть на помаранчевий прапорець у правому куті. Після цього фото буде видалено закладок.

За аналогією, як було описано вище, видаляти закладок можна все що завгодно: групи, замітки, теми, фотоальбоми. Спочатку виберіть потрібний розділ справа, наприклад, «Теми», потім знайдіть запис, наведіть на неї курсор і натисніть на помаранчевий прапорець.

Як видалити закладки зі сторінки в Однокласниках через мобільну версію сайту

Якщо Ви користуєтеся Однокласниками з мобільного телефону, тоді відкрийте браузер і перейдіть на сайт. Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Закладки».

У Вас з’явиться список всіх закладок. Знайдіть у ньому ту, яку потрібно видалити, і натисніть навпроти неї на три вертикальні точки. Потім натисніть «Видалити закладку».

Тепер підтвердіть, що Ви бажаєте видалити вибрану закладку, натиснувши «Так».

Ось так просто можна видалити непотрібні закладки зі свого профілю. Впевнена, у Вас все вийшло!

А, може, і це буде Вам цікаво: