Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами знову поговоримо про замітки в соціальній мережі Одноклассники. У попередніх статтях ми розглянули, як зробити замітку в Однокласниках, і як поділитися заміткою в Однокласниках з друзями. У цій статті торкнемося тему видалення заміток.

Багато користувачів роблять нотатки цікавих постів на сторінках друзів або груп. Але якщо у вас їх накопичилося ну дуже велика кількість, то, думаю, ви не проти видалити пару десятків. Також розберемося, як можна видалити нотатку, додану в статус в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Де в Однокласниках знайти замітки
  • 2 Видалити нотатки в Однокласниках на своїй сторінці
  • 3 Видалити нотатку з статусу в Однокласниках
  • 4 Як відновити замітку в Однокласниках
  • 5 Як видалити нотатку в Однокласниках з телефону

Де в Однокласниках знайти замітки

Перше, з чого почнемо, відповімо на запитання: де шукати замітки в Однокласниках? Зайдіть на свою сторінку в соціальній мережі. У меню, під ім’ям, ви побачите кнопочку «Нотатки», клікніть по ній.

Відкриється список, у якому ви побачите всі примітки: і що ви робили самі, і замітки друзів, груп, якими ви ділилися.

Тепер переходимо до другого пункту.

Видалити нотатки в Однокласниках на своїй сторінці

Для того щоб видалити непотрібну замітку, наведіть на неї курсор мишки. Потім праворуч вгорі натисніть на хрестик, і замітка буде видалено.

Якщо вам цікаво, як можна видалити всі нотатки в Однокласниках відразу? Відповідь: Никак (на момент написання статті). Дана функція розробниками соціальної мережі не передбачена. Тому запасіться терпінням, і натисніть на хрестик біля кожної непотрібної нотатки.

Видалити нотатку з статусу в Однокласниках

Якщо вам потрібно видалити нотатку саме зі статусу в Однокласниках, відкрийте головну сторінку свого профілю. Під вашим ім’ям і меню самої сторінки відображається нотатка, яка встановлена в статус. Виділена вона в рыжеватую рамочку.

Щоб її видалити, наведіть на неї курсор миші, натисніть на хрестик у правому куті.

Відкриється невелике вікно. Натисніть кнопку «Підтвердити», що ви дійсно хочете прибрати замітку зі статусу.

Тут потрібно відзначити, що, таким чином, обрана замітка не буде відображатися в статусі, але вона залишиться у списку заміток вашої сторінки. Якщо ви хочете видалити її повністю, клікніть по кнопочці «Примітки», як описано вище, знайдіть її у списку і натисніть на хрестик у кутку.

Як відновити замітку в Однокласниках

Якщо переглядаючи і видаляючи замітки, ви помилково натиснули на хрестик біля тієї, яку хотіли б залишити, не турбуйтеся.

Після видалення нотатки з’являється напис «Замітка видалена», а поруч з нею кнопочка «Відновити». Натисніть на неї, і запис знову з’явиться в списку.

Зверніть увагу, що функція відновлення видалених замітки буде доступною до тих пір, поки ви не відкриєте іншу чи не оновити поточну сторінку в Однокласниках.

Як видалити нотатку в Однокласниках з телефону

Тим користувачам, які хочуть видалити нотатку, використовуючи мобільний додаток Однокласники на телефоні або планшеті, потрібно зробити наступне.

У бічному меню клікніть по аватарці свого профілю.

Потім в меню сторінки натисніть на кнопочку «Нотатки».

Відкриється список всіх нотатки, які ви робили. Знайдіть у ньому ту, яку хочете видалити, і натисніть праворуч угорі на кнопочку з трьома вертикальними точками.

Виберіть зі списку пункт «Видалити».

Підтвердіть видалення.

Якщо замітка, яку ви видалили, була встановлена в статусі, то і звідти вона буде видалена.

Сподіваюся, матеріал буде вам корисний, і ви зможете видалити непотрібні нотатки, які ви робили давно, і які вам більше не цікаві.

А, може, і це буде Вам цікаво: