Ваш пристрій на 10% зарядки або ще менше, а вам потрібно йти на важливу зустріч вже скоро. Ми розповімо кілька способів як прискорити процес зарядки вашого телефону або планшета.

– Не заряджайте телефон від комп’ютера або портативної батареї.
Від комп’ютера буде дуже довго набиратися батарея. USB 2.0 видає 0,5 ампера, USB 3.0 близько 0,9 ампера це менше ніж від розетки в 4 і 3 рази. Притому зарядка від портативних батарей псують батарею вашого пристрою.

– Знайдіть зарядний пристрій потужніший.
У стандартній зарядці для смартфона вбудовано подача струму не менше одного ампера, а ті що використовуються для планшетів, два міліампера. Розповімо маленький секрет. Купіть собі зарядний від планшета і заряджайте свій телефон, швидкість поповнення батареї прискориться. Хто вважає що даний спосіб вб’є батарею вашого телефону то це не так. У кожному пристрої варто контролер живлення який не дасть перевищити норму заряду.

– Беріть максимально товстий і короткий кабель.
Як би це не було смішно, але проводили досвід, і чим коротше кабель зарядного пристрою тим швидше заряджається гаджет.

– Вимкни його.
Якщо вам потрібно дійсно швидко зарядиться, то вимкніть свій смартфон або планшет, так витрати енергії не будуть йти і він зарядиться ще швидше.

Якщо користуватися хоча б якимось із способів тобто маленький відсоток прискорити зарядний процес. Користуйтеся і якщо знаєте якісь свої методи то пишіть їх в коментарях.