Як вам відомо, дорогі друзі, при реєстрації в соціальній мережі Вконтакте ви вказуєте свій номер телефону. Він закріплюється за вашою сторінкою і, в разі чого, саме на цей номер телефону приходять всякі повідомлення. Однак бувають випадки, коли даний номер телефону вже не використовується вами або ви просто хочете його відкріпити від даної сторінки. В такому разі вам потрібно просто прив’язати інший номер сторінки Вконтакте. Зараз ми цим і займемося.

Заходимо на свою сторінку і клікаєм в лівому меню «Мої налаштування»:

Відразу ж у першій вкладці «Загальне» є розділ «Номер Вашого телефону». Раніше, якщо там не було прив’язане взагалі ніякого номера, з’являлася кнопка «Прив’язати номер телефону»:

Зараз же хоч який-небудь номер та прив’язаний до вашої сторінці, тому перед вами з’явиться дещо інша картина. Показується ваш поточний номер, а також кнопочка «Змінити номер телефону». Натискаємо на неї:

З’являється спливаюче віконце, де ми вводимо новий номер телефону і натискаємо на кнопку «Отримати код»:

Тепер перед нами з’являється повідомлення, в якому написано, що нам потрібно почекати два тижні, поки номер зміниться. Ми можемо прискорити цей процес, якщо натиснемо по посиланню. Можете скористатися цією функцією:

На ваш старий номер прийде код, введіть його і старий номер відчепиться, а новий причепиться. На екрані з’явиться наступне повідомлення:

Ну ось і все, дорогі друзі, ми з вами змогли прив’язати новий номер телефону на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте.

А, може, і це буде Вам цікаво: