Як відомо, соціальна мережа Вконтакте дозволяє нам подивитися друзів на чужій сторінці. Для цікавих людей – це хороша функція, а для тих, кому є що, або кого приховувати – погана функція. У зв’язку з цим розробниками соціальної мережі була придумана можливість приховувати деяких друзів.

Настроюється це все дуже просто, і в цій статті ми розберемося, як саме.

Зміст:

  • Додати 1 Як людей на приховані друзі
  • 2 Надаємо доступ деяким людям до списку прихованих друзів
  • 3 Як приховати одного з телефону на Андроїд

Як додати людей в приховані друзі

Заходимо на свою сторінку і натискаємо на пункт меню «Мої Налаштування». Переходимо у вкладку «Конфіденційність». У розділі «Моя сторінка» знаходимо рядок «Кого видно в списку моїх друзів і підписок». Натискаємо на посилання «Усіх друзів»:

У нас відкривається список друзів і підписок. В лівій стороні списку знаходяться люди, яких видно. В правій стороні у нас приховані друзі. щоб приховати деяких друзів ми повинні натискати плюсики біля них.

Щоб прибрати одного зі списку прихованих, достатньо натиснути на хрестик у правому боці віконця навпроти його імені.

Після того, як ви все зробите і складете список прихованих друзів, не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Якщо ви нічого не зрозуміли, то подивіться на скріншот, він розставить все на свої місця:

Надаємо доступ деяким людям до списку прихованих друзів

В налаштуваннях приватності ми можемо приховувати друзів не від усіх користувачів, ми також маємо можливість показувати приховані друзів деяким вибраним користувачам.

Знаходимо рядок «Хто бачить моїх прихованих друзів» і натискаємо на посилання навпроти неї, яка називається «Тільки я»:

У нас відкривається список, в якому ми вибираємо пункт «Деякі друзі»:

З’являється вже знайомий нам список друзів, як його формувати ви вже знаєте. Після того, як вибрати людей, які можуть бачити ваших прихованих друзів, натисніть на кнопку «Зберегти».

І все, що нам залишилося так це перевірити зроблені зміни. Для цього спускаємося в самий низ сторінки з налаштуваннями приватності. Знаходимо рядок «Ви можете подивитися, як бачать Вашу сторінку інші користувачі».

Як приховати одного з телефону на Андроїд

Чесно кажучи, можливість приховувати друзів у додатку Вконтакте для Андроїд я не знайшов. Також я сумніваюся, що така можливість є в мобільній версії сайту.

Однак не впадайте у відчай. Якщо у вас смартфон з встановленим браузером, не важливо, у вас телефон з Android або iPhone. Запускаємо який-небудь браузері телефону та заходимо на сайт vk.com. У вас відразу підвантажується мобільна версія сайту і вас перекидає на m.vk.com.

Знаходимо в самому низу посилання на «Повну версію». Ну а про те, як приховувати друзів у повній версії Вконтакте я писав у попередніх пунктах цієї статті.

Спробуйте скористатися цим трюком, поки розробники програми не придумали таку функцію у себе.

А на цьому я закінчую цю статтю і сподіваюся, що допоміг вам розібратися зі своїми друзями)

А, може, і це буде Вам цікаво: