Перед будь-яким користувачем соціальної мережі Вконтакте рано чи пізно виникає необхідність скористатися налаштуваннями сервісу. Розробниками цієї мережі добре передбачені можливості конфіденційності. Багатьох досвідчених і не дуже користувачів цікавить питання про приховування від загального огляду частини своїх друзів.

Зміст

 • 1 Як приховати друзів?
 • 2 Хто може переглядати прихованих друзів?
 • 3 Як переглянути прихованих друзів Вконтакте

Як приховати друзів?

Причини таких потреб у кожного свої і несуть індивідуальний характер. У більшості випадків, якщо вірити опитуванням, це необхідно для уникнення зайвих скандалів і сварок. Якщо така можливість є, чому б нею не скористатися? Іноді це просто примха, а бувають випадки, коли параметри — гостра необхідність. Щоб включити такі параметри конфіденційності, слід дотримуватися простого алгоритму, який буде зрозумілий навіть самому недосвідченому користувачеві комп’ютера.

 • В першу чергу на своїй сторінці слід перейти в пункт «Зміна налаштувань, а потім слід перейти у вкладку «Конфіденційність».
 • Серед з’явилися варіантів слід відшукати рядок, де написано: «Кого видно в списку моїх друзів і передплатників».
 • Якщо є бажання, то трохи нижче можна вказати, у кого буде можливість бачити прихованих друзів.
 • Перед очима користувача з’явиться нове діалогове віконце, в якому можна безпосередньо вказати друзів, які не будуть представлені для перегляду іншим відвідувачам сторінки.
 • Така процедура є легко оборотною. Натисканням хрестика близько одного можна з легкістю його повернути в список видимих людей. Для швидкого пошуку необхідного людини можна скористатися зручною у всіх сенсах пошуковим рядком, яку надає сервіс Вконтакте.

  Хто може переглядати прихованих друзів?

  Люди, які опинилися в списку прихованих друзів, автоматично пропадають для сторонніх, непотрібних очей і з загальної кількості. Також можна встановити перелік осіб, які зможуть переглядати прихованих друзів. Для цього у вкладці «Приватність» необхідно відкрити рядок «Хто бачить моїх прихованих друзів». Тут буде запропоновано кілька варіантів самими організаторами.

  Можна вказати тільки себе, а можна дозволити перегляд зритих людей друзям, друзям друзів. Також можна організувати переліки, в яких отримають дозвіл або окремі люди, або окремі групи, наприклад, родичі або друзі по школі. Сам перелік створюється аналогічним способом, як і при організації списку прихованих друзів, алгоритм якого описувався раніше.

  Правда, є невелика обмеження, яке полягає в тому, що приховати не можна більше 30 чоловік.

  Як подивитися прихованих друзів Вконтакте

  Для того, щоб подивитися прихованих друзів Вконтакті можна скористатися сервісом 220vk.com. Просто введіть посилання на зацікавив вас профіль в полі, і сервіс покаже хто з друзів прихований.

  Примітка: Сервіс показує лише тих прихованих друзів, хто проявляв активність на сторінці користувача. Якщо активності немає, то результату не буде.