Привіт, друзі! Соціальна мережа Однокласники досить популярна серед користувачів. Тут ви можете цікаво проводити час: спілкуватися з друзями і знайомими, слухати музику, дивитися фільми. Багато також люблять робити репости в Однокласниках, ділитися своїми власними думками в статусах, дарувати подарунки іншим людям.

Для того щоб поділитися різними моментами свого життя, можна створити альбом і додати фотографії Однокласники. Але що робити, якщо ви хочете, щоб фото з вашого відпочинку могли подивитися тільки ваші друзі, а не всі користувачі соціальної мережі? Саме про це ми зараз і поговоримо, і розберемося, як можна закрити фотографії на своїй сторінці від публічного доступу.

Зміст:

  • 1 Приховати фото в Однокласниках від друзів і сторонніх
  • 2 Як закрити альбом в Однокласниках

Приховати фото в Однокласниках від друзів і сторонніх

Отже, якщо ви хочете завантажити фотографії в Однокласники, але при цьому вам би не хотілося, щоб їх могли переглядати, наприклад, гості вашої сторінки, тоді зробіть наступне: створіть новий альбом, завантажте в нього фото і визначте категорію людей, які зможуть їх дивитися.

Для цього відкрийте свою сторінку в соціальній мережі і в меню під ім’ям клікніть по кнопочці «Фото».

Знайдіть кнопку «Створити новий альбом» і клацніть по ній.

Дайте йому назву і відмітьте галочками, які саме категорії користувачів зможуть його переглядати. Не забудьте натиснути «Зберегти».

Тепер можете завантажити фото в створений альбом. Докладна стаття про це вже є на сайті, посилання на неї наведена на початку.

Ось таким чином, ми приховали фотографії, додані в Однокласники. У моєму випадку, дивитися їх зможуть тільки родичі. Всі інші люди, які є у мене в друзях але не відносяться до даної категорії, доступ до альбому не отримають, і подивитися фото не зможуть – зайшовши на мою сторінку, альбом у них просто не відобразиться.

Якщо ви хочете приховати фотографії від гостей вашого профілю в Однокласниках і від друзів, дозволивши доступ до нього всього парі чоловік, тоді, при створенні нового альбому, дозвольте його переглядати тій категорії, в якій у вас немає жодного друга, наприклад, «товаришам по службі». Потім потрібно додати визначених друзів в цю категорію, щоб вони отримали доступ до альбому.

Як закрити альбом в Однокласниках

Тепер розглянемо трохи іншу ситуацію, коли фотографії в альбом на вашій сторінці вже завантажені, і ви хочете закрити альбом від публічного перегляду.

Клікніть по кнопочці «Фото» на головній сторінці вашого профілю. Після цього знайдіть потрібний альбом і клацніть по ньому мишкою.

Далі вгорі праворуч перейдіть по посиланню «Редагувати, змінювати порядок».

Під назвою альбому натисніть на кнопочку «налаштування приватності».

Після цього відкриється невелике віконце, в якому потрібно вибрати, які категорії ваших друзів зможуть переглядати фото з цього альбому. Поставте галочки в потрібних полях і натисніть «Зберегти».

Про те, що альбом закритий, буде свідчити застібка у лівому верхньому куті. Навівши на нього мишкою, можна подивитися, яка категорія ваших друзів має до нього доступ.

Сортуйте свої фото по альбомами і ховати їх від незнайомих користувачів, гостей вашої сторінки або навіть від тих людей, які знаходяться у вас в друзях.

А, може, і це буде Вам цікаво: