Ви напевно знаєте, що в соціальну мережу Вконтакте можна завантажувати фотографії. Іноді це робиться, щоб показати друзям, де ти був і що бачив, а іноді хочеться просто приховати свої фото від сторонніх очей. Цим ми і займемося в даній статті.

Зміст:

  • 1 Як приховати фотографії на головній сторінці Вконтакте
  • 2 Як приховати деякі фото в вк від інших
  • 3 Як приховати альбом з фотографіями на телефоні Андроїд

Як приховати фотографії на головній сторінці Вконтакте

Ви, напевно, помічали, що на головній сторінці підвантажуються останні завантажені вами фотографії. Так ось, виявляється, деякі з них можна приховувати. Давайте подивимося, що я маю на увазі, і як це робиться.

Заходимо на свою сторінку, наводимо мишку в правій кут фотографії, яку хочете приховати, на головній сторінці. Подивіться на скріншот, і вам відразу стане все зрозуміло:

Нам пишуть, що дана фотка тепер не буде показуватися в даному блоці. Цю дію можна скасувати, натиснувши на кнопку «Скасувати»:

Як приховати фотографії, на яких мене відзначили

Заходимо в «Мої налаштування».

Переходимо в розділ «Приватність». Навпроти пункту «Хто бачить фотографії, на яких мене відзначили» ставимо «Тільки я».

От і все.

Як приховати деякі фото в вк від інших

На даний момент у соціальній мережі вконтакте не передбачена функція, яка б дозволила приховувати окремі фотографії, можна робити невидимими лише альбоми.

У зв’язку з цим я рекомендую вам створити окремий альбом, який так і називатиметься «Приховані фотографії» і переміщати туди бажані фото. Щоб не заважати все в купу таких альбомів можна наробити кілька.

Процес створення альбому Вконтакте мною вже був розглянутий. Так що перейдіть за посиланням і прочитайте, як це все робиться.

Зараз же давайте розберемося, як приховати окремий альбом. Заходимо «Мої Фотографії» і переходимо у вкладку «Всі фотографії»:

Знаходимо альбом, який хочемо приховати, і натискаємо на олівчик в правому верхньому куті. Ця кнопочка означає «Редагування альбому»:

Навпроти пункту «Хто може переглядати цей альбом» ставимо «Тільки я». Це означає, що крім вас ніхто не побачить фотографії, які зберігаються в цьому альбомі:

Для того щоб перенести фотографію в прихований альбом необхідно спочатку її знайти, а після під нею натиснути на посилання «Дії» і з випавшого меню вибрати «Перемістити до альбому:

Як приховати альбом з фотографіями на телефоні Андроїд

Запускаємо додаток Вконтакте для Android. У лівому меню натискаємо на значок фотоапарата і переходимо у вкладку «Альбоми». Знаходимо потрібний альбом і в правому верхньому кутку його аватарки знаходимо три вертикальні точки і натискаємо на них.

З випавшого меню вибираємо пункт «Редагувати»:

У нас вискакує меню, в якому є вже знайомий пункт, хто може переглядати цей альбом.

Ставимо «Тільки я»:

Для того щоб перенести якусь фотографію в прихований альбом відкрийте цю фотографію у правому верхньому куті натисніть на три вертикальних точки і з випавшого меню виберіть пункт «Редагувати»:

На наступному етапі досить буде натиснути на посилання «Перемістити до альбому»

А далі просто вказати потрібний прихований альбом, от і все.

А на цьому, дорогі друзі, я закінчую свій мануал по приховуванню фотографій. Я сподіваюся, що у вас все вийшло, якщо що, то задавайте питання в коментарях

А, може, і це буде Вам цікаво: