Як приховати коментарі в Инстаграме

Привіт, друзі! Сьогодні ми з Вами поговоримо про коментарі, а точніше, як можна приховати деякі коментарі під фотографіями. Так, я не опечаталась. Ми будемо приховувати не всі коментарі, а тільки ті, в яких будуть присутні зазначені Вами слова.

Давайте докладніше опишу, навіщо це потрібно. Наприклад, Ви продаєте який-небудь товар в Інтернеті, і інші користувачі залишають під фото погані відгуки (це може бути, навіть якщо вони не замовляли у Вас продукцію), або Ви популярна особистість, і під Вашими фото буває більше 500 коментів. Прочитати все складно, а як по-іншому дізнатися, що там пишуть?
Так от, в Instagram Ви можете вказати список з певними словами, і якщо одне з цих слів буде у коментарях, то вони будуть приховані. При цьому можливість коментувати фото інших користувачів як і раніше залишається.

Якщо ж у Вас під фото пара коментарів, які Вам не подобаються, то можете просто видалити. Про це написано в статті: як видалити коментарі в Инстаграме.

Якщо ж Ви завантажуєте фото в Instagram і хочете, щоб інші користувачі взагалі не могли його коментувати, тоді можете прочитати статтю на тему: як відключити коментарі в Инстаграме, там все докладно описано.

Тепер давайте розбиратися, як зробити так, щоб деякі коментарі під Вашими фото в Instagram були приховані.

Зміст:

  • 1 Як приховати певні коментарі до фото в Инстаграме з комп’ютера
  • 2 Як приховати коментарі до фото в Instagram з телефону

Як приховати певні коментарі до фото в Инстаграме з комп’ютера

Якщо Ви заходите в Instagram комп’ютера, відкрийте браузер і зайдіть у свій профіль даної соціальної мережі.

Для прикладу, приберу коментар під фото, який підкреслять на скріншоті нижче.

Як приховати коментарі в Инстаграме

Відкрийте головну сторінку свого профілю – натисніть на зображення чоловічка в правому верхньому куті. Далі натисніть на кнопку «Редагувати профіль».

Як приховати коментарі в Инстаграме

В меню зліва перейдіть на вкладку «Коментарі».

Як приховати коментарі в Инстаграме

Тепер поставте галочку в рядку «Приховувати недоречні коментарі». У цьому випадку, у Вас будуть приховані коментарі, в яких присутні слова або словосполучення, на які найчастіше скаржаться інші користувачі.

Ви можете написати свої особисті ключові слова, коментарі з якими будуть приховані. Для цього в запропоновану область введіть потрібні слова, я написала «класна». Потім натисніть на кнопку «Відправити».

Як приховати коментарі в Инстаграме

Як бачите, коментар під фото з зазначеним мною словом більше не відображається.

Як приховати коментарі в Инстаграме

Як приховати коментарі до фото в Instagram з телефону

Тепер покажу, як приховати коментарі, якщо Ви заходите в Instagram з телефону або планшета. Відкрийте мобільний додаток Instagram і натисніть на зображення чоловічка в правому нижньому куті, щоб перейти на головну сторінку свого профілю.

Далі потрібно відкрити сторінку з параметрами – натисніть на зображення трьох вертикальних точок у правому верхньому куті.

Як приховати коментарі в Инстаграме

На сторінці з параметрами знайдіть розділ «Налаштування» та виберіть у ньому за пунктом «Коментарі».

Як приховати коментарі в Инстаграме

Поставте повзунок в праве положення, щоб «Приховувати недоречні коментарі», тобто ті, на які найчастіше скаржаться інші користувачі.

Для того щоб приховати коментарі з потрібними Вам словами, напишіть їх у полі з заголовком «Ваші власні ключові слова». Зберігаємо внесені зміни, натиснувши на блакитну галочку в правому верхньому куті.

Як приховати коментарі в Инстаграме

Думаю, у Вас все вийшло, і тепер під фото у Вашому профілі залишилися тільки ті коментарі, які приємно прочитати.

А, може, і це буде Вам цікаво: