У сьогоднішній статті ми з вами будемо говорити про те, як приховати від сторонніх очей, коментарі. Які ви залишили або інші користувачі на вашій втраничке під фотографіями або іншими записами. Адже за замовчуванням в соціальній мережі Вконтакте налаштування приватності досить відкриті і кожен може дивитися ваші фотографії і коменти під ними, а також записи на стіні. Зараз ми будемо це виправляти.

Як приховати фотографії ми з вами вже розібралися в попередній статті.

Зміст:

  • 1 Як приховати коментарі до записів Вконтакте
  • 2 Як закрити коментарі до фото Вконтакте
  • 3 Як приховати коментарі вк з телефону на Андроїд

Як приховати коментарі до записів Вконтакте

Заходимо на свою сторінку і натискаємо на пункт «Мої налаштування» в лівому меню:

У налаштуваннях переходимо у вкладку «Конфіденційність». Знаходимо там розділ «Запис на сторінці». Знаходимо там два пункти:

1. «Хто бачить коментарі до записів».
Ставимо там обмеження. Можна поставити «Тільки я», якщо хочете повністю приховати коментарі. Або ж вибрати всіх або деяких друзів:

2. Хто може коментувати мої записи. Я думаю тут все зрозуміло, ставимо обмеження на коментаторів до вашим записам

Як закрити коментарі до фото Вконтакте

Якщо ви не хочете, щоб сторонні люди залишали коментарі до ваших фотографій, то краще їх закрити, на всіх або на певному альбомі.

Для цього заходимо на свою сторінку і натискаємо на пункт в меню «Мої фотографії»:

У вкладці «Всі фотографії» знаходимо альбом з фотографіями, коментарі до яких ми хочемо приховати і натискаємо на олівець в правому верхньому кутку альбому:

У віконці редагування альбому знаходимо пункт «Хто може коментувати фотографії» і ставимо там обмеження. Або «Тільки я» або «Тільки друзі» або «Деякі друзі». Це вже на ваш розсуд:

Як приховати коментарі вк з телефону на Андроїд

Тепер розберемося з мобільним додатком. Запускаємо його і в лівому меню натискаємо на значок шестерінки, що означає «Налаштування»

Після цього тиснемо на кнопочку «Приватність»:

А ось тут знаходимо вже два знайомих нам пункту «Хто бачить коментарі до записів» і «Хто може коментувати мої записи». Що з ними робити, ми вже знаємо з початку нашої статті. Так що виставляйте обмеження, які вам потрібні:

Тепер давайте розберемося з коментарями до фотографій у програмі для андроїд.

У лівому кутку тиснемо піктограму фотоапарата, що означає «Мої фотографії». У вкладці «Альбоми» в кутку потрібного нам альбому натискаємо на три вертикальних точки і вибираємо пункт «Редагувати»:

А ось знову з’являється знайома нам напис «Хто може коментувати фотографії». Виставляємо потрібні нам обмеження, ми це вже вміємо робити:

Ось, в принципі і все, що я хотів вам пояснити вам в цій статті. Я сподіваюся, що у вас вийшло приховати деякі коментарі на своїй сторінці або все. Це вже, як кому треба було.

А, може, і це буде Вам цікаво: