Вконтакте є графа «Сімейний стан», де ви можете вказати статус ваших взаємин з людиною і взагалі відбити «ступінь своєї свободи». Розглянемо детальніше дану можливість.

Як вибрати сімейний стан

На головній сторінці під аватаркою шукаємо кнопку «Редагувати» і переходимо в режим налаштувань основних даних вашого облікового запису. Під полем з вибором статі існує можливість змінити сімейний стан, вибравши один з варіантів:

  • не вибрано — залишити як є і у вас не буде відображатися даний пункт
  • неодружений (не замужем)
  • зустрічаюся
  • заручений (а)
  • одружений (замужем)
  • закоханий (а)
  • все складно
  • в активному пошуку

Для варіантів зустрічаюся можна вибрати з ким, заручений (а) — нареченого або наречену, одружений (замужем) — відповідно дружину або чоловіка, закоханий — у кого, все складно — партнер, з яким у вас натягнуті і незрозумілі стосунки. Як ми бачимо, вибір не маленький, багато можливостей висловити свою гаму почуттів і життєвий статус. Також є цікаві особливості, при виборі партнера, з ким ви хочете зв’язати статус, для закоханий (а) можна вибрати одну людину, достатньо вказати посилання на нього і все.

Для решти пунктів, де передбачається вибір партнера, користувач, якого ви вказали, повинен підтвердити на своїй сторінці факт ваших відносин. І вибрати можна тільки з друзів, так що переконайтеся є у вас в списку друзів майбутній партнер і якщо немає, то додайте його.

 

Як приховати сімейний стан Вконтакте

Існують два способи. Можна не вибирати сімейний стан, тобто знову переходимо в режим основних параметрів сторінки та вибираємо в графі «Сімейний стан» пункт «Не вибрано». Не забуваємо натиснути кнопку «Зберегти». Після оновлення сторінки ви переконаєтеся у відсутності всіх статусів взаємин.

Другий спосіб передбачає роботу з налаштуваннями приватності. Зверніть увагу, що в новій версії в головному меню немає пункту «Налаштування». Стандартне відображення всіх основних пунктів виглядає наступним чином:

Тому, щоб перейти до налаштувань даних, потрібно в правому верхньому кутку натиснути на ваше ім’я і з’явиться випадаючий список, в ньому якраз знаходиться те, що ми шукаємо:

Натискаємо «Налаштування», вибираємо вкладку праворуч «Приватність» і регулюємо параметри відображення вашої сторінки.

Для того, щоб приховати сімейний стан, скористайтеся будь-яким з перерахованих вище способів, інших варіантів немає.