Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні ми з вами трохи поговоримо про конспірацію. З вами будемо приховувати деяку або всю інформацію про вашій сторінці від інших користувачів або від пошукових систем.

Досить велика кількість користувачів цікавиться процесом приховування інформації зі своєї сторінки в соціальній мережі Вконтакте. Та воно й правильно. Давайте собі уявимо ситуацію, що я використовую свій акаунт для зберігання фотографій або прослуховування музики, перегляду фільмів і т. д. Для чого мені виставляти своє життя і свої якісь особисті дані напоказ. У зв’язку з цим я можу закрити всю інформацію від сторонніх користувачів і використовувати Вк для вищеперерахованих цілей. До речі, це вже не перша стаття про такий конспірації, тому ви можете почитати цілий ряд публікацій, про те, як і що ховається в Вк:

Як приховати друзів у Вк;
Як приховати фотографії Вконтакте;
Як приховати коментарі Вконтакте;
Режим невидимки Вконтакте.

Ну а тепер переходимо безпосередньо до практики.

Зміст:

  • 1 Приховуємо сторінку Вконтакте в повній версії
  • 2 Приховуємо сторінку Вконтакте з телефону через додаток Вконтакте

Приховуємо сторінку Вконтакте в повній версії

Заходимо на свою сторінку, натискаємо на верхнє меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі у нас з’являється ще одна менюшка з правої сторони, в якій нам необхідно буде перейти в розділ «Приватність»:

Далі у нас з’являється цілий список з пунктів. Якщо ви хочете всіх їх приховати, то навпроти кожного необхідно поставити значення «Тільки я».

Хочу звернути вашу увагу на розділ «Запис на стіні». Багато хто не хочуть показувати їх всім підряд, тому якщо ви хочете приховати записи на стіні Вк, то поставте навпроти всіх пунктів записах про відповідне значення. Якщо хочете, щоб взагалі їх ніхто не бачив, то ставте знову ж «Тільки я».

Тепер йдемо в самий кінець сторінки і знаходимо такий важливий розділ, як «Інше». Там є такий пункт, як «Кому в інтернеті видно моя сторінка». Поставте там «Лише користувачам ВКонтакте».

Справа в тому, що коли там стоїть значення «Всім», то пошукові системи індексують вашу сторінку, як і будь-який сайт і ваші фотографії заносяться вже в базу пошукової системи, їх можна буде знайти по пошуку по картинках. Точно також будь-який користувач може вбити в пошуку, наприклад, Яндекса ваше ім’я та прізвище і знайти в базі вашу сторінку. Якщо це вам не підходить, то забороняємо індексацію своєї сторінки.

Слід також розуміти, що ваша сторінка не випаде відразу з індексу пошукових систем, доведеться почекати, поки оновиться пошукова база. Це може зайняти від одного тижня до декількох місяців.

Після того, як ви поставите обмеження, що бачити вашу сторінку можуть тільки користувачі Вконтакте всі, хто там не зареєстрований будуть спостерігати перед собою ось такий екран:

Все, ми виконали своє завдання.

Давайте тепер розберемося, де можна вказати налаштування приватності в мобільному додатку для Android

Приховуємо сторінку Вконтакте з телефону через додаток Вконтакте

Запускаємо програму, в лівому меню натискаємо на значок шестерінки, який означає «Налаштування».

У правій стороні екрану у нас підвантажуються ці параметри і ми вибираємо пункт «Приватність»:

А тепер виконуємо всі необхідні налаштування приватності. Що це таке і як це робити, ми вже вміємо з попереднього пункту нашої статті:

А на цьому я закінчую повість про те, як можна приховувати всю сторінку вконтакте, так і деякі її елементи. Так, користуйтеся усіма цими функціями, ховайте свої сторінки від незареєстрованих користувачів, якщо вам це потрібно.

А я, як завжди, чекаю ваших коментарів, запитань і доповнень.

А, може, і це буде Вам цікаво: