Як пройти 2048 гру [секрети]

Величезний бюджет і надсучасна графіка далеко не завжди є запорукою успішності гри. Навпаки, існує чимало популярних проектів, створених в короткі терміни і при відсутності серйозної фінансової бази. Прикладом такого може служити додаток-гра 2048, що з’явилося в 2014 році. Як пройти 2048 слідуючи простим і зрозумілим правилам далі в статті.

Як пройти 2048 гру [секрети]

Цікаве про гру

Історія гри 2048 досить занятна — молодий італійський програміст на ім’я Габріеле Чирулли вирішив відволікти себе від побутової роботи. Вправляючись з мовою JavaScript, він витратив два дні на те, що б створити просте і цікаве розвага.

В якості основи його дітища були використані принципи популярної гри «Threes». Результат стався сам себе. Проходження програми 2048 отримало величезну популярність всього лише за кілька тижнів, а питанням «Як пройти 2048?» стали задаватися не тільки юні гравці, але і ті, хто тільки почав своє знайомство з цією головоломкою. Більше того — популярність проекту досягла рівня свого «прабатька», а можливо і перевищила його.

Геймплей

Ігрове поле складається з квадрата 4х4. Кожен хід на одній з його клітин виникає новий куб з числом «2» або «4». Геймер може впливати з ними, направляючи всі фігури в одному з напрямів (вгору, вниз, вліво або вправо).

Грати 2048 онлайн:

У разі, якщо дві рівноцінних фігури стикаються один з одним («2» і «2», «4» і «4», і т. д.) утворюється новий куб з подвоєним числом («4», «8», «16» і т. д.). Мета гри — створити фігуру з числом «2048». Так само, дане додаток 2048 передбачає можливість програшу. Він настає в тій ситуації, коли гравець не може зробити новий хід (при повному заповненні ігрового поля).

Як проходити 2048

Незважаючи на свою простоту проходження, гра не тільки затягує, але і змушує «напруж звивини». Як пройти 2048 слідуючи інструкціям далі згідно секретів.

Існує кілька секретів, які можуть значною мірою спростити проходження гри 2048.

  • По-перше — забудьте про рух вгору. Фігури треба зіштовхувати тільки вниз, вправо або вліво. Направляти їх вгору варто лише в тому випадку, якщо гравець стоїть на межі поразки і інші варіанти просто відсутні;
  • По-друге — сконцентруйтеся на нижньому ряду поля. Воно повинно бути постійно заповнений. За допомогою цього геймер зможе вбити відразу двох зайців:
  • 1) Найбільші числа будуть зосереджені в одному місці при будь-якій дії гравця (крім зіштовхування кубів вгору);
  • 2) Ігрове поле буде систематизовано. Два нижніх поля перетворяться в зону накопичення чисел, верхня ж частина квадрата стане місцем їх сортування;
  • По-третє, ретельно стежте за кожним своїм ходом. Проходження 2048 займає близько 20-25 хвилин. За цей час можна неодноразово помилитися і зіпсувати навіть саму сприятливу картину.

Нарешті — якщо помилка була допущена (геймер випадково направив фігури вгору, або утворив «отвір в нижньому ряду») вивчіть ситуацію. У перші 5-7 хвилин гри подібні промахи можна виправити. Далі в 90 % випадків вони перетворюються в вердикт, що свідчить про поразку. У такій ситуації краще не витрачати час і почати все з нуля.

Підбиваючи підсумки

Гра вийшла на славу. Простий і зрозумілий інтерфейс, відсутність зайвих деталей і її простота (геймеру достатньо 1-2 хвилин, що б розібратися в геймплеї) стали головними причинами величезної популярності даного проекту “2048”.