Доброго дня дорогі читачі. В одній з минулих статей ми з вами розглянули спосіб додавання пісень в вк з комп’ютера. Сьогодні ж поговоримо про те, як їх тепер видалити.


Процес це досить легкий. Достатньо лише зайти в розділ «Мої аудіозаписи». Потім навестися курсором миші на той трек, який вам більше не потрібен, і натиснути на хрестик (кнопка видалення) Розташування цього самого хрестика ви побачите на скріншоті нижче.

Цей спосіб передбачає собою видалення лише однієї пісні. Якщо ж вам необхідно очистити відразу всю вашу музику, то без стороннього ПО не обійтися. З цим завданням може ідеально справити програма, яка називається Vkbot. З нею ми вже зустрічалися раніше, коли видаляли відео з вк, тому і завантажити її ви можете в тій статті.

Отже, запускаємо саму програму, авторізуємось в ній. Потім виконуємо наступну команду «Профіль» > «Чистка» > «Видалити Медіа» > «Видалити всі аудіозаписи».


В вікні підтвердження виконання операції натискаємо кнопку “Так“. І всі, всі музичні треки з вашого акаунту будуть видалені через лічені хвилини.

До речі, що дуже корисно, в програмі Vkbot, в тому ж розділі, де видаляються медіафайли, існує ще одна дуже корисна кнопка “Видалити дублікати аудіозаписів“. Ця функція дозволяє почистити вашу стрічку пісень і виключити з неї треки, які дублюються. Тобто допомагає позбутися від випадкових повторюваних музичних доріжок. це дуже корисно, адже всі ми не безгрішні


Ну і звичайно ж, для видалення пісень з вк можна використовувати розширення до браузера Хром під назвою VKOpt. Увійдіть у вашому акаунті. Потім перейдіть в список ваших аудіозаписів.

В правій стороні вікна, де розташовані плейлисти, рекомендації і так далі, з’явиться кнопка “Видалити все“.


При натисканні на цю кнопку, ви позбудетеся від пісень на вашій сторінці.
Мабуть, на цьому все. Існують також і інші способи видалення музики в Вконтакте, але на мою думку ці самі кращі і швидші.