Причиною такого збою служить система контролю облікових записів, яка при установці програм розпізнає цифровий підпис і блокує продукти з підробленим підписом. Але іноді вона може помилитися і заблокувати цілком легальне і безпечне додаток. Це відбувається в результаті надмірної роботи системи, під час якої вона може блокувати будь – який додаток- як шкідливе для комп’ютера, так і зовсім невинне. Те ж саме іноді відбувається при оновленні раніше встановлених програм. Справитися з цією проблемою можна, існує кілька способів вирішення проблеми.

Рішення проблеми в Windows 10

При роботі з цією операційною системою рекомендуємо використовувати декілька способів виправлення виявленої помилки.

 • Спочатку можна спробувати відключити саму функцію контролю облікових записів на час встановлення необхідної програми. Для цього перейдіть в меню «Пуск» і в пошуковому рядку наберіть UAC. Коли з’явиться результат, знайдіть там пункт «Зміна параметрів контролю» і встановіть мінімально можливе значення, після чого натисніть «Ок». Коли ця операція завершена, ще раз спробуйте встановити проблемну програму. Якщо вона успішно інстальовано, потрібно знову повернутися в налаштування контролю облікового запису і відновити значення контролю у системі захисту не утворилося слабких місць. Виконання останньої вимоги є обов’язковим, так як якщо відключений контроль записів, це може знизити рівень захисту.

 • Якщо попередній спосіб результату не дав, можна зовсім видалити цифровий підпис проблемної програмі. Для цього спочатку скачайте додаткову прогу FileUnsigner і відкрийте її на диску спільно з програмою, яку не вдається встановити.
 • Наберіть в пошуковому рядку cmd, після чого клацніть правою кнопкою миші командний рядок і виберіть запуск від імені адміністратора.

  Наступний етап – наберіть два рази cd.., а коли відкриється кореневе сховище диска, введіть назву FileUnsigner, а після нього – найменування проблемної програми, яку потрібно запустити.

  У разі успішної роботи програма сама видалить цифровий підпис і повідомить про це з’явилася написом Successfully unsigned. Після цього можна без проблем користуватися програмою.

  Рішення проблем при роботі з оновленою Windows XP

  Оновлена операційна система Windows XP іноді дає збій при запуску флеш-плеєра, виводячи на екран напис про блокування видавця програми. Може бути заблокований видавець певної програми, її також не вийде запустити без усунення неполадки.

  Можна використовувати кілька варіантів дій, щоб розблокувати програму для продовження її повноцінної роботи. Розглянемо їх докладніше.

 • Для початку можна спробувати натиснути на рядок «Як розблокувати видавця», але цей спосіб майже ніколи не приносить користі.
 • Більш ефективний метод – вимкнення брандмауера. Для цього перейдіть в панель керування, а звідти – на брандмауер. Після його відключення перезавантажте комп’ютер і повторіть спробу запуску флеш-плеєра.
 • Також можна спробувати налаштувати брандмауер. Для цього в «Центр забезпечення безпеки» відключіть функцію «Не дозволяти виключення».
 • Можна скористатися й іншим способом. Для цього перейдіть з панелі управління «Центр забезпечення безпеки», звідти – в брандмауер, там відкрийте меню «Додавання виключень в параметри» і додайте програми, які не запускаються.
 • При вирішенні проблеми запуску програм ретельно перевіряйте їх безпечність, адже у разі використання одного з перерахованих вище методів усунення неполадок, потрібно бути впевненим у нешкідливості встановлюваного софту. Інакше програма, що містить шкідливі елементи, може призвести до проблем у системі.

  Сподіваємося, коротка інструкція по розблокуванню видавця Windows вам допомогла. Якщо ж впоратися з виниклою проблемою так і не вдалося, залишайте опис проблеми у графі коментарів, і ми разом спробуємо розібратися.