Як розпакувати файл ISO?

Доброго дня дорогі читачі. У сьогоднішній статті мова піде про файли формату ISO, а точніше розглянемо два способи розпаковування.

Як розпакувати файл ISO?
Файл ISO найчастіше являє собою резервну копію оригінального носія. Зазвичай з файлами формату ми зустрічаємося, коли завантажуємо ігри з інтернету або операційні системи.

Існують ряд програм, за допомогою яких можна відкривати файли ISO без попереднього розпаковування. Наприклад, за допомогою архіватора 7-Zip. Цим абзацом я заліз трохи вперед.

Розпакування файлів ISO

Не хочу вас навантажувати якимись складними програмами для проведення цього процесу. Тому, як я вже згадав вище, щоб розпакувати ISO-файл достатньо мати один з архіваторів: Winrar або 7Zip.

Щоб ви не лазили по офіційним сайтам цих програм я викладу їх на скачування нижче:

Скачати безкоштовно архіватор Winrar
winrar.rar [1.73 Mb] (скачувань: 140)

Скачати безкоштовно архіватор 7Zip
7-zip.rar [1.03 Mb] (скачувань: 92)

Завантажили і встановили? Тепер достатньо лише натиснути правою кнопкою миші на необхідний для розпакування ISO файл і в контекстному меню вибрати «Відкрити за допомогую» ? «Winrar/7Zip».

Зазначу, що під час установки Winrar ви повинні встановити галочку навпроти ISO. Якщо це не зробити, то відкривати файли ісо у вас не буде можливості. Тому будьте уважні. Хоча якщо ви це забули зробити, то потім в налаштуваннях архіватора можна провести подібну налаштування.

Як розпакувати файл ISO?
Потім зробіть звичайний процес розархівації із зазначенням папок, куди витягти файли і папки.

Що стосується інших програм для роботи з розпакуванням ISO-файлів, то я б виділив такі як IsoBuster, Daemon Tools, MagicISO, Ultra ISO, DeepBurner Free і багато інших. Для домашнього користування я рекомендую безкоштовну версію Daemon Tools під назвою lite.

Щоб розпакувати файл ISO за допомогою Daemon Tools lite необхідно:

1. Встановлюємо і запускаємо програму. Далі натискаємо на кнопку «Додати образ» і знаходимо ISO-файл на комп’ютері.

Як розпакувати файл ISO?
2. Файл з’явиться у верхній частині вікна програми. Тиснемо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо команду «Монтувати».

Як розпакувати файл ISO?
3. Внизу вікна з’явиться ярлик з віртуальним приводом. Тиснемо на нього правою кнопкою миші і вибираємо команду «Відкрити».

Як розпакувати файл ISO?

4. Відкриється вікно провідника зі всім вестимым, яку зберігав в собі ISO-файл. Тепер ви можете легко скопіювати будь-яку папку або файл і отримати собі на жорсткий диск, використовуючи звичайне копіювання.

Цей спосіб трохи довше, ніж якщо ви будете використовувати програми-архіватори, але він також має право на існування. На цьому все, бажаю вам удачі в розпакуванні ваших файлів ISO.