Відвідування особистої сторінки Вконтакте став незамінним атрибутом кожного дня. Ми читаємо там новини, листуємося з друзями, слухаємо музику, дивимося фільми. Таким чином, наша реальне життя повністю або частково знаходить відображення в соціальній мережі.

Іноді користувачам з будь-яких причин хочеться очистити свою стіну Вконтакті. Наприклад, у деяких людей вона стає занадто довгою. Видаляти кожну запис в окремо їм довелося б кілька годин. Це означає, що штатними способами швидко очистити стіну в один клік неможливо. Добре, що знайшлися умільці, які вже задавалися подібними питаннями і поділилися своєю відповіддю на нього.

Розроблені спеціальні програми, які можуть виконати цю задачу. Чи варто їм довіряти, вирішує кожна людина самостійно. Вводити логін і пароль, піддаючи ризику свою обліковий запис, щонайменше, смутна затія. Але якщо ви все-таки за використання програм, то вибирайте тільки найбільш надійні з них. І все ж перед тим, як стерти всі записи зі стіни, подумайте ще раз, не пошкодуєте ви про це надалі. Якщо ні, то за справу!

Зміст

 • 1 Видалення всіх записів із стіни з допомогою розширення
 • 2 Очистити стіну Вконтакте за допомогою програм
 • 3 Видалення записів зі стіни Вконтакте за допомогою консолі
 • 4 Очистити стіну Вк за допомогою скрипта

Видалення всіх записів із стіни з допомогою розширення

Вам необхідно перейти за адресою http://vkopt.net/download/, далі завантажити та встановити на свій комп’ютер розширення для використовуваного браузера. Після встановлення розширення перезавантажте браузер (інакше розширення функціонувати не буде), зайдіть на сайт Вконтакте і відкрийте свою стіну (клікнувши на блакитну панель).

Якщо ви звернули увагу, то на панелі додалася кнопка “Дії”, в якій присутні два варіанти:

 • Отримати посилання на всі фотографії зі стіни;
 • Очистити стіну.
 • Вибирайте другий пункт. Перед вами з’явиться віконце з пропозицією:

  • видалити всі записи з 1 сторінки (зникнуть всі до єдиної записи зі стіни);
  • видалити записи з 2 сторінки (записи на 1 сторінці збережуться, а решта, починаючи з 2 сторінки, зникнуть).

  Якщо ви хочете очистити стіну повністю, вибирайте перший варіант. Після чого запуститься процес видалення записів. Через кілька хвилин ви побачите, що ваша стіна абсолютно чиста. Цей спосіб дозволяє очистити стіну Вконтакте разом, миттєво, швидко і просто.

  Очистити стіну Вконтакте за допомогою програм

  Давайте ще раз поглянемо, як працюють програми, які від свого імені здійснюють різноманітні дії Вконтакте. Програма, зчитуючи ваш логін і пароль, авторизується в соціальній мережі. Далі вона спілкується з серверами соціальної мережі за допомогою певної мови, званого API. Вся складність в тому, що ви не можете знати на 100%, що програма, як ви очікували, пере записи на стіні, а не посилає спам невідомого змісту вашим друзям. Тому давайте розберемо більш безпечний метод – видалення стіни за допомогою консолі.

  Видалення записів зі стіни Вконтакте за допомогою консолі

  Для цього потрібен лише інтернет-браузер Google Chrome або Mozilla Firefox підійдуть). Перейдіть на свою сторінку і коліщатком мишки, перетягніть смугу прокручування вниз, поки не дійдете до першої записи на стіні. Після цього натисніть F12. Якщо ви використовуєте Google Chrome, перейдіть на вкладку «Console». У Mozilla Firefox вкладка Console відображається за умовчанням.

  Помістіть в нижню рядок консолі наступний набір символів і слів і натисніть Enter:

  for (var i=1;i<530;i++){document.getElementsByClassName(‘post_delete_button fl_r’)[i].onclick();}

  Ось і всі маніпуляції, нічого важкого і небезпечного, так і завантажувати програми не знадобилося.

  Очистити стіну Вк за допомогою скрипта

 • Для цього зайдіть на свою сторінку вконтакте;
 • В адресний рядок браузера введіть даний скрипт:
  • java***script:var h = document.getElementsByClassName(«post_actions»);var i = 0;function del_wall(){var fn_str = h[i].getElementsByTagName(«div»)[0].onclick.toString();var fn_arr_1 = fn_str.split(«{«);var fn_arr_2 = fn_arr_1[1].split(«;»);eval(fn_arr_2[0]);if(i == h.length){clearInterval(int_id)}else{i++}};var int_id=setInterval(del_wall,1000);

 • Приберіть зірочки *** і натисніть на клавішу Enter.
 • Негайно всі записи на стіні автоматично почнуть віддалятися.

  Ось і ми розглянули кілька способів як швидко очистити стіну в Вк ,сподіваюся, моя стаття вам допомогла. Якщо не утруднить, напишіть який спосіб за вашим найбільш простий. Всім добра. Так, і ось вам відео на всяк випадок!!!