Ви втомилися від нескінченного прокручування коліщатка миші або ж воно у вас відсутній? Вам набридло використовувати колесо прокрутки для переміщення по сайтах? У мене є для вас чотири діючих способу виправити цю проблему.

Спосіб перший
Клавіша «Пробіл». Вона дозволяє швидко прокрутити сайт на одну сторінку вниз. Щоб повернути на одну сторінку вгору – натисніть Shift+пробіл. Цей спосіб досить зручний для перегляду сторінок сайту, які містять графічний матеріал. А от якщо на сторінці є текст, то вже трохи не звично.

Другий спосіб
Клавішами «Page Up» і «Page Down». Виконують аналогічні функції, як і в попередньому способі клавіша пробіл. «Page Down» – це природно опуститися на одну сторінку вниз, а «Page Up – вгору.

Третій спосіб
Клавіші «Вгору» і «Вниз». Найкращий спосіб переміщатися по сторінках сайтів, які містять текстовий контент. Він дає можливість плавного переміщення, тому ви зможете читати текст поступово.

Четвертий спосіб
Клавіші «Home» і «End». Переміщаю сторінку сайту в її найбільш вгору (header) і низ (footer).

П’ятий спосіб
Колесо миші. Натисніть на колесо миші і у вас, замість стрілочного покажчика з’явиться кружок з невеликими чорними стрілками всередині, вказують на північ, південь, захід і схід. Тепер ви можете просто повісті мишку вниз і сторінка сайту прокрутиться відповідно вниз. Аналогічні дії відбудуться, якщо ви потягнете мишку вверх або будь-яку зі сторін (якщо, звичайно, це дозволяє ширина сторінки).

Чим далі ви віддаляєтеся від покажчика миші, тим швидше відбувається прокрутка сторінки.