Сидіти в контакті і бути не в мережі досить популярне питання, відповідно в інтернеті описується багато різних способів як прибрати напис online в правому верхньому кутку і в той же час вести активну віртуальну життя, вільно листуючись з друзями і переглядаючи цікаві новини.
До 2016 року творці соціальної мережі Вконтакте прикрили лазівки, з допомогою яких користувачі приховували статус онлайн, тому інформація на багатьох сайтах зараз неактуальна. Розглянемо те, що є на даний момент.

1 спосіб — найпростіший

Просто нікуди не натискайте. Наприклад, відкрили вкладку «Мої новини» і спокійно читайте новинну стрічку. Хвилин через 15 у вас з’явиться напис «Заходив 15 хвилин назад» і статус онлайн зміниться на оффлайн. Однак як тільки ви перейдете по посиланню або натиснете в меню навігації на будь-яку вкладку — тут же стаєте онлайн.
Список маніпуляцій, які в 2016 році не впливають на онлайн:

  • Робота з аудіозаписами та відеозаписами (пошук та прослуховування).
  • Робота з повідомленнями (тільки читання без переходів).
  • Перегляд новин (без переходів).
  • Додавання в закладки фото і записів (позначка «Мені подобається»).
  • Робота з документами (додавання документів).
    Всі інші дії «видадуть вас з потрохами».

2 спосіб — Тільки для телефонів

Зайти в контакт з невидимим телефону дуже просто, достатньо завантажити потрібний клієнт взаємодії з Вконтакте. Я розповім вам, які програми користуються найбільшою популярністю для основних операційних систем. Відразу хочу підкреслити, що публікація записів на стіну (не важливо яку) призведе до статусу онлайн.

Android

Так, так, я маю на увазі додаток Kate Mobile. Ця програма володіє великою кількістю налаштувань і має функцію бути невидимим в Контакті і робити все, що душі завгодно.

 

Iphone

Iphone останнім часом на піку популярності, кожен другий може похвалитися наявністю «яблука» серед своїх гаджетів, тому не дивно що і для Iphone існує програма з можливістю сидіти в контакті і не світити статусом онлайн. Для цього скачивайте з App Store клієнт для Вконтакте Vfeed.

 

 

Windows Phone

Для моделей з операційною системою Windows існує додаток ВКлиент, з допомогою якого теж можна бути не в мережі, однак відгуки користувачів здебільшого негативні. Однак цілком можна використовувати його тільки коли ви хочете сховатися від чужих очей.

 

3 спосіб — Сторонній клієнт

Перейдемо тепер до користувачів комп’ютерів, їх під час зростання користування мобільним інтернетом все одно залишилося чимало. Вам, дорогі друзі, можна зайти на неофіційну версію Вконтакте ApiDog. Після авторизації статус все одно залишиться оффлайн і ви можете спокійно користуватися всіма можливостями соціальної мережі. Єдиний мінус, як і в мобільних клієнтів — не можна публікувати пости на стіні, інакше ви відразу з’явитеся як онлайн. Повернутися до прихованого режиму можна натиснувши на кнопку «Відзначити мене оффлайн».

4 спосіб — Встановити плагін для браузера

VkFox — безкоштовне розширення, з допомогою якого можна брати участь у житті Вконтакте залишаючись оффлайн. Підтримується в браузерах Chrome, Firefox і Opera. На головному сайті описаний весь докладний функціонал, для того, щоб почати користуватися, потрібно встановити розширення (кнопка «Встановити»), потім авторизуватися. Після вищевказаних дій з’явиться значок (), після натискання на який вам відкриється інтерфейс Вконтакте.

Замість висновку

Я постарався представити всі відомі на даний момент методи, з допомогою яких можна сидіти оффлайн Вконтакте. Можна зробити висновок, що повністю приховати свою присутність можливо тільки за допомогою сторонніх програм. На жаль, розробники не надали таку можливість в офіційній версії. Але вже величезний плюс, що в API Вконтакте є функція account.setOffline, яка використовується всіма розробниками представлених мною додатків і приховує статус онлайн. А чим користуєтеся ви?