Використовувати всі можливості Вконтакте, не маючи активного інтернет-з’єднання, що можливо це? Давайте поміркуємо на цю тему на простому мовою без спеціальних абревіатур і незрозумілих слів. По — перше, що мається на увазі під «сидіти» Вконтакте? Користуватися всіма функціями соціальній мережі: спілкуватися, дивитися фотографії, новини, тобто вести активну віртуальну життя. Всі ми прекрасно знаємо і спостерігали не раз, що без активного інтернет-з’єднання не завантажується ні одна сторінка в браузері. З цього твердження можна зробити висновок, що сидіти Вконтакте без інтернету не можна.

Однак рано ставити крапку в цьому питанні. Розглянемо єдиний альтернативний варіант як зайти Вконтакт без інтернету.

Без інтернету сидіти Вконтакте можна!

Візьмемо в якості прикладу Kate Mobile для Android. У цього додатка є можливість завантажити музику з Вконтакте в кеш (звичайна папка audio_cache до файлової системи телефону) і прослуховувати улюблені треки в будь-який момент, незалежно від наявності інтернету. Також проглядати відео файли, які теж зберігаються на телефоні.
На жаль, це єдине, що можна зробити без інтернет — з’єднання. У браузері такої можливості немає. Музику і відео скачати, звичайно, можна і з комп’ютера, я про це недавно писав, але це не рівнозначно твердженню зайти і сидіти Вконтакте без інтернету. Не встановлюйте розширення і всякі програми, які пропонують вам доступ до всіх функцій Вконтакте без активного інтернету, в кращому випадку встановіть пустушку і на вас запрацює хитрий розробник. У гіршому, підніміть троян (вірус).

Чесно скажу, не знаю, як йдуть справи з іншими пристроями, але можу сказати, що в стандартному додатку для windows phone музику в кеш завантажувати не можна. Про iphone навіть говорити не буду, у них зовсім нещодавно в офіційному додатку в одній з останніх версій з’явився розділ музики Вконтакте, якого не було досить довгий час.
Отже, зробимо висновок: Вконтакте сидіти без інтернету не можна, максимум можна слухати аудіозаписи і дивитися відеозаписи через додаток Kate Mobile, яке розроблено для платформи Android.