Після переходу на Windows 8 я звернув увагу на вбудований в неї календар. Так, він не дуже гарний, але мені стала цікава можливість використання його як віджет для меню «Пуск». Спочатку в нього була включена можливість налаштування синхронізації з веб-календарями прямо з меню програми, але після оновлення ця функція пропала. На щастя, синхронізацію все ще можна включити, правда тільки в одну сторону, додавати або змінювати заходи досі не можна. І це пов’язано швидше з політикою Google, з відсутністю бажання Microsoft.

Отже, діємо згідно інструкції.

А відеоверсія доступна ось тут.

1) Відкриваємо календар Google (переходимо по посиланню) в браузері. У лівій колонці, в розділі «Мої календарі» вибираємо календар для синхронізації, наводимо на нього і тиснемо стрілку вниз. У випадаючому меню вибираємо «Налаштування календаря»:

 

2) У вікні, в розділі «Закритий адреса календаря», клікаємо правою клавішею по зеленій кнопці ICAL і вибираємо «Копіювати адресу посилання» (Google Chrome, в інших браузерах назва цієї функції може відрізнятися):

 

3) Відкриваємо Календар Live(переходимо по посиланню), вводимо дані облікового запису Microsoft, які використовуються в операційній системі і тиснемо на кнопку імпорт на верхній панелі:

 

4) Переходимо на вкладку «Підписатись». В поле «URL-адреса календаря» вставляємо посилання, скопійований на сайті Google Календаря. Вводимо назву календаря в системі Microsoft Live, вибираємо колір, яким буде відображатися новини з цього календаря, і тиснемо кнопку «Підписатися»:

 

Тепер достатньо натиснути кнопку «Оновити» (або клавішу F5 на клавіатурі) у інтерфейсі календаря Windows 8, і в ньому з’являться записи з Календаря Google:

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru