Ви, друзі, напевно зустрічали анімовані картинки на стінах своїх друзів або в повідомленнях, які вам надсилали. Я теж такі бачу постійно, у зв’язку з чим і вирішив написати статтю про те, як завантажити вподобану gif-анімацію до себе на комп’ютер. Також ми з вами розберемося, де можна знайти діфку і як користуватися пошуком.

Гіфи в соціальних мережах з’явилися не так давно, але їх вже активно використовують звичайні користувачі та адміністратори груп. Адже, погодьтеся, цікавіше подивитися, як, наприклад, качати прес, або зробити коктейль, ніж читати писанину.

Gif-анімація або гифка – це звичайна анімована картинка, створена в одному з графічних редакторів і збережена у форматі gif.

Зміст:

  • 1 Де знайти gif-анімацію Вконтакте
  • 2 Як завантажити і зберегти gif до себе на комп’ютер
  • 3 відтворити скачаний gif на комп’ютері

Де знайти gif-анімацію Вконтакте

Якщо ви хочете накачати собі на жорсткий диск певну кількість гифок, але не знаєте, де їх взяти, то можете просто на просто скористатися пошуком по документах. Давайте на практиці розберемо, що я маю на увазі.

Заходимо на свою сторінку і в лівому меню тиснемо посилання «Документи»:

Відкривається список збережених документів в обліковому записі. Якщо ви нічого не зберігали, то список, природно, буде порожній. Але нас цей список мало хвилює, цікавить нас віконце пошуку. Щоб знайти там будь-яку анімацію достатньо ввести слово по темі бажаної гифки і натиснути на Enter.

Пошук буде проводитися за документами інших користувачів і груп. Нас цікавлять документи у форматі gif. Знаходимо сподобалася і натискаємо на нього:

Як завантажити і зберегти gif до себе на комп’ютер

І так, ми знайшли підходящу діфку, натискаємо на неї, щоб вона почала програватися, або вона вже програється, не важливо. Клікаємо по ній правою кнопкою миші і з випав списку вибираємо пункт «Зберегти малюнок як…»

Пишемо ім’я файлу. Можемо залишити те, що пропонують нам. Там, де «Тип файлу» обов’язково вказати «GIF Image». Також не забуваємо вказати місце на жорсткому диску, куди буде зберігатися файл:

Як відтворити скачаний gif на комп’ютері

Якщо ви запустили завантажену анімацію, а вона у вас не відтворюється, то, швидше за все, ви її відкрили через якийсь графічний редактор або переглядач фотографій.

Щоб гифка програвалася її потрібно відкривати браузер. Натискаємо правою кнопкою миші по файлу з анімацією, з випав списку контекстного меню вибираємо пункт «Відкрити за допомогою» і далі «Internet Explorer». Якщо хочете відкрити іншим браузером, то в такому випадку вам необхідно натиснути на пункт «Вибрати програму…»

Подивіться на скріншот і вам все стане зрозуміло:

А на це все, дорогі друзі, ми з вами навчилися шукати і зберігати гифки в соціальній мережі Вконтакте.

А, може, і це буде Вам цікаво: