SoundCloud – це музичний сервіс (звукове хмара), на якому можна безкоштовно прослуховувати аудіотреки. Також ця онлайн-платформа має деякий загальний функціонал соціальної мережі. Засновниками SoundCloud стали звукорежисер Алекс Льюнг і музикант Ерік Вальфорс. Хлопці почали працювати над проектом ще в 2006 році, але офіційний запуск був у жовтні 2008 року.

Ви ще не користуєтеся SoundCloud? Радимо вам спробувати – не пошкодуєте.


Тепер давайте перейдемо безпосередньо до нагального питання, яке часто задають користувачі мережі Інтернет: як скачати музику з SoundCloud на комп’ютер. Повірте, це дуже легко.

Для цього ви можете скористатися онлайн-сервісом Offliberty (url-адреса – http://offliberty.com/).

Отже, давайте розглянемо поетапно, що вам необхідно зробити, щоб завантажити вподобану музику з SoundCloud на комп’ютер.

1. Скопіюйте url-адреса сторінки в SoundCloud, на якій розташований вподобаної вам трек.


2. Потім відкрийте раніше згаданий сервіс Offliberty, на сторінці якого ви побачите велику рядок для вставки посилань. Природно вам необхідно вставити в рядок скопійоване посилання на сторінку з піснею.


3. Тепер просто натисніть кнопку Enter на клавіатурі. Почнеться процес обробки вашого запиту.


4. Натисніть праву кнопку миші по кнопці “Right-click here and – ‘Save link as’..“. У контекстному меню виберіть «Зберегти як».


5. Залишилося просто вибрати місце для збереження музичного треку, перейменувати його (якщо необхідно) і натиснути кнопку «Зберегти».


Крім того, що скачати на комп’ютер, ви також можете поділитися треком з друзями в соціальних мережах.

Це ми розглянули спосіб скачування музики з SoundCloud на комп’ютер за допомогою онлайн сервісу. Існують також ряд програм, за допомогою яких це можна зробити легко і швидко.

Наприклад, для всіх версій Windows (Windows, 10) існує утиліта Soundcloud Downloader. Також варто відзначити ще більш зручну програму – 4K YouTube to MP3, за допомогою який ви також зможете скачувати треки з SoundCloud.