Доброго дня, шановні користувачі браузера Опера. Сьогодні ми з вами навчимося скачувати музику з соціальної мережі Вконтакте, використовуючи тільки браузер. Адже в вк немає такої кнопки, яка дозволяла б в одну мить скачувати улюблені пісні.

Також читаємо статті по темі:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Програма для скачування музики Вконтакте

Нічого страшного, зараз ми з вами будемо таку кнопку робити за допомогою спеціального плагіна.

Зміст:

  • 1 Завантажуємо музику з вк через Оперу за допомогою розширення
  • 2 Дістаємо пісню вк з кеша в опері

Завантажуємо музику з вк через Оперу за допомогою розширення

Запускаємо браузер і відразу ж натискаємо на меню в лівому верхньому куті і з випав списку вибираємо пункт «Розширення» — «Завантажити розширення».

У вікні, у нас є віконце для пошуку розширень. Вбиваємо в рядок пошуку запит «музика вконтакте».

У нас буде купа результатів. Нам, в принципі, підійдуть будь-які розширення, які дозволяють завантажувати музику з соціальної мережі Вконтакте. Але, поки ми домовилися з вами робити просто кнопку, то завантажуємо і тоді відповідне розширення. Воно називається «кнопка завантажити музику вКонтакте»:

У вікні, читаємо все про дане розширення і після натискаємо на кнопочку в кутку, яка називається «Додати в Опера»

Чекаємо кілька секунд, поки встановиться розширення і закриваємо браузер. Після відразу ж відкриваємо його і заходимо в свій аккаунт Вконтакте в розділ Аудіозаписи.

Якщо уважно придивитися, то поруч з кнопкою програвання відеозапису з’явилася кнопка закачування у вигляді стрілки вниз. Шукаємо потрібну нам пісню і натискаємо на кнопку закачування біля неї. Чекаємо кілька секунд, поки вона не завантажується:

Браузер повідомляє нам про завершення закачування:

Для того щоб подивитися, куди скачати ця пісенька, необхідно знову натиснути на кнопку «Меню» і з випав списку вибрати пункт «Завантаження»:

От і все, нічого складного в цьому немає, ми з вами переконалися на практиці.

Дістаємо пісню вк з кеша в опері

Так для загального розвитку зараз я вам покажу, як без установки будь-яких розширень можна просто дістати вподобану пісню Вконтакте з кешу браузера.

Порядок дій просто: для початку подгружаем пісню, натиснувши на кнопку Play, а потім копіюємо пісню з кешу. Давайте цим ми зараз і займемося.

Заходимо в «Аудіозаписи» і починаємо програвати сподобалася нам пісню. Дивимося на верхній програвач, пісня повинна повністю подгрузиться, тільки в цьому випадку вона повністю потрапить в кеш:

Після того, як пісня довантажити, шукаємо кеш Опери. Для цього вам необхідно спочатку включити в налаштуваннях операційної системи показ прихованих файлів і папок. Робиться це в «Пуск – Панель управління – властивості папки». Вкладка «Вид», поставити перемикач у самому низу в положення «Показувати приховані файли, папки і диски»

Тепер йдемо по шляху:

C:UsersИмя_ПользователяAppDataLocalOpera SoftwareOpera StableCache

Шлях може злегка відрізнятися, в залежності від операційної системи і версії браузера.

У папці з кешем сортуємо файли за розміром і дивимося на дату створення файлу. Якщо дата і час приблизно збігається з часом, коли ви довантажувати пісню, то це вона і є. Також зверніть увагу на розмір файлу. Він повинен бути 5-15 мб від сили. Саме стільки важать зазвичай пісні.

Перейменовуємо файл в стилі «Назва пісні.mp3» і копіюємо його в місце, де у вас на жорсткому диску зберігається музика:

Ну ось і все, ми з вами впоралися із завданням і навчилися копіювати музику з соціальної мережі Вконтакте через браузер Опера.

А, може, і це буде Вам цікаво: