Сьогодні ми продовжуємо вивчати методи скачування музики з вк і навчимося це робити, абсолютно нічого не встановлюючи. Адже багато людей бояться встановлювати різного роду софт або плагіни до браузерів, щоб не зловити якийсь вірус, або щоб аккаунт Вконтакте не зламали. Завдання ця буде не дуже простий, але достатньо один раз зрозуміти, як це робиться, щоб потім качати пісні одну за одною.

Зміст:

  • 1 Качаємо пісню з вк за допомогою аналізу коду сторінки
  • 2 Дістаємо музику з кешу браузера
  • 3 Як скачати музику з вк на телефон, нічого не встановлюючи

Качаємо пісню з вк за допомогою аналізу коду сторінки

Заходимо на свою сторінку Вконтакте, переходимо в розділ «Аудіозаписи» і в пошуковому рядку шукаємо пісню, яку хочемо скачати. Після того, як знайшли, натисніть на Play, щоб вона почала програватися:

Тепер у верхньому плеєрі натискаємо правою кнопкою миші і з випав списку вибираємо пункт «Переглянути код». Перед тим переконайтеся, що в плеєрі дійсно грає та пісня, яка вам потрібна:

У нас відкривається код даного плеєра, серед якого захована посилання на пісню:

Шукаємо серед коду посилання. Вона повинна починатися з http, а закінчуватися mp3. Якщо так на око знайти не можете, то скористайтеся пошуком у браузері. Щоб його викликати, достатньо натиснути сполучення клавіш Ctrl+F. Після того, як знайшли шматок коду з посиланням на пісню, клікніть по даному шматку правою кнопкою і з випавшого меню виберіть пункт «Edit as HTML»:

Тепер копіюємо з коду саму посилання:

Вставляємо скопійоване посилання в нову вкладку і натискаємо на клавішу Enter.

У вкладці відкривається плеєр, натиснувши на який заграє та пісня, яку ви обрали. Тепер клікаємо по плеєру правою кнопкою миші і з випавшого меню вибираємо пункт «Зберегти відео як…» або «Зберегти об’єкт як…»

Вказуємо ім’я файлу і його тип. Тип файлу, природно, вибираємо mp3. Зберігаємо файл у потрібне місце на жорсткому диску.

Все, на цьому опис даного способу закінчено. Може, комусь це здасться складним, кому-то проблемним, але ви головне вислухайте сам процес, один раз зробіть і все у вас вийде.

Дістаємо музику з кешу браузера

Ще один спосіб завантажити музику з соціальної мережі Вконтакте – це дістати пісню з кешу якого-небудь браузера. Адже, як тільки ми починаємо слухати пісню онлайн, не важливо Вконтакте або на якому-небудь іншому сайті, вона відразу ж підвантажується в кеш браузера і зберігається на жорсткий диск у вигляді звичайного файлу. Все, що нам залишається зробити – це знайти цей файл і перетягнути його в звичне нам місце з іншими піснями, перейменувавши його при цьому.

Заходимо знову в свої аудіозаписи на сторінці Вконтакті і починаємо програвати необхідну для закачування пісню. Дивимося на верхній плеєр, пісня в ньому повинна повністю подгрузиться, інакше вона не потрапить в кеш повністю:

Тепер включаємо показ прихованих файлів і папок у своїй операційній системі. Без цього ми не доберемося до кешу.

Покажу, як це робиться на прикладі Windows 7. Натискаємо на «Пуск» і в рядку пошуку пишемо «параметри папок». Тиснемо по потрібного нам результату:

Переходимо у вкладку «Вид» у віконці, і ставимо перемикач «Показувати приховані файли, папки і диски». Тиснемо «ОК».

Тепер я наводжу вам приклади шляхів, де знаходиться кеш різних браузерів:

Firefox:

C:Users Користувач AppDataLocalMozillaFirefoxProfiles1lmjhyfz.defaultcache2entries

Opera:

C:Users Користувач AppDataLocalOpera SoftwareOpera StableCache

Chrome:

C:Users Користувач AppDataLocalGoogleChromeUser DataDefaultCache

Yandex:

C:UsersПользовательAppDataLocalYandexYandexBrowserUser DataDefaultCache

Знаходимо кеш в браузері і дивимося на вміст папки. Сортуємо файли за розміром, потім за датою зміни. Розмір файлу повинен приблизно дорівнювати розміру завантажується вами пісні, а час і дата збігатися з часом, коли ви відтворювали цю пісню у себе в аудіозаписах Вконтакте:

Знаходимо потрібний файл, це і є ваша пісня. Перейменовуємо його, ставлячи розширення mp3, і копіюємо в бажане місце у себе на жорсткому диску.

Як скачати музику з вк на телефон, нічого не встановлюючи

Про це я вже писав у статті про закачування музики з телефону в вк. Там ми також розглядали кеш, тому повторюватися не буду.

Все, на цьому ми закінчуємо вивчати процес скачування музики з соціальної мережі Вконтакте, нічого не встановлюючи.

А, може, і це буде Вам цікаво: