Яндекс-браузер набирає все більшу популярність. Зараз величезна кількість користувачів переходить саме на нього. Тому сьогодні я вирішив написати невелику статтю про те, як скачати музику з самої популярної соціальної мережі через найпопулярніший браузер. Природно, мова піде про Вконтакте і Яндекс-браузері.

Також читаємо статті по темі:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Програма для скачування музики Вконтакте

Чесно кажучи, пояснювати тут особливо і нема чого. Щоб ми мали можливість скачувати музику вконтакте через Yandex, достатньо всього лише встановити невелике розширення (як встановлюються розширення в Яндекс-браузері)

Зараз я покажу вам, як це робиться. Запускаємо браузер і натискаємо на верхнє меню у вигляді трьох вертикальних смужок і вибираємо пункт «Додатки»:

У нас завантажуються всі додатки, які встановлені в браузері Яндекс, ми спускаємося в самий низ і знаходимо кнопочку «Каталог доповнень для Яндекс.Браузера»:

Нам тут висвічується купа розширень, які ми можемо встановити з Інтернету. Звертаємо увагу на пошуковий рядок в правому верхньому куті. У ній можна ввести запит типу «музика вконтакте», щоб нам здалися всі можливі доповнення, які можуть допомогти нам скачати музику з вк.

У нас видається купа результатів. Ви можете поекспериментувати і встановити кілька розширень по черзі. Однак, якщо потрібно просто скопіювати пісню, то підійде просте розширення «Кнопка завантажити музику вконтакте».

Натискаємо на нього:

На сторінці, що відкрилася у нас підвантажується опис розширення. Нам нужноа кнопочка «Додати на Яндекс Браузер», на неї ми і натискаємо і встановлюємо додаток до себе в браузер.

Тепер нам залишилося лише перезапустити браузер. Закриваємо його і знову відкриваємо. Після заходимо на свою сторінку Вконтакте і переходимо в розділ Аудіозаписи і викачуємо, те що хочемо, адже біля кожної пісні тепер з’явилася кнопочка «Стрілка Вниз», що означає «Завантажити пісню».

У мене з’явилося пекуче бажання скачати якусь пісню Кобзона, тому я заводжу його ім’я в пошуку і натискаю на стрілку біля необхідної пісні:

Для того щоб подивитися завантажені пісні нам достатньо лише перейти в розділ завантажень браузера. Для цього ми знову натискаємо на меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Завантаження».

Ну ось і все, дорогі друзі ми з вами впоралися із завданням. Якщо вам не важко, то діліться в коментарях ще класними розширеннями, за допомогою яких можна скачати музику з соціальної мережі Вконтакте.

А, може, і це буде Вам цікаво: