Ми з вами, дорогі відвідувачі мого сайту, продовжуємо вивчати способи скачування музики з соціальної мережі Вконтакте. У даній статті мова піде, як це легко і просто можна зробити, якщо ви користуєтеся браузером Мозилой. Даний браузер поступово втрачає свою популярність, проте все ще багато людей ним користується. У зв’язку з цим і було прийнято рішення написати цю статтю.

Також читаємо статті по темі:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Програма для скачування музики Вконтакте

Зміст:

  • 1 Качаємо музику з Вконтакте через Mozilla за допомогою плагіна
  • 2 Витягуємо пісню з кешу браузера Firefox

Качаємо музику з Вконтакте через Mozilla за допомогою плагіна

На жаль, сайт ВК не передбачає функцію скачування пісень безпосередньо, тому доводиться вдаватися до установки додаткового софта. В даному випадку невеликого додатки до браузеру, що ніякої шкоди не принесе.

Запускаємо браузер, натискаємо на меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо іконку «Доповнення»:

Далі у віконці в лівому меню переходимо в розділ «Розширення»:

У віконці пошуку розширень для установки вбиваємо запит «музика вконтакте». Відразу ж першим у нас вибивається розширення ВКонтакте.ру Downloader. Натискаємо навпроти нього на кнопку «Встановити»:

Все, через кілька секунд розширення скочується і встановиться. Вам залишиться лише перезапустити браузер. Закрийте його, знову відкрийте і зайдіть на свою сторінку Вконтакте. Тепер зайдіть в аудіозапису і ви помітите, що біля кожної з них з’явилася крім кнопки Play, стрілочка вниз, що означає «Завантажити».

Натискаємо на таку стрілочку навпаки пісні, яку хочемо завантажити:

Пісня скочується через кілька секунд (залежно від швидкості Інтернету). Щоб подивитися, куди скачати пісня або пісні досить натиснути на стрілку на верхній панелі браузера, як показано на скріншоті:

Все, як бачите, нічого складного немає в цьому способі. Якщо ви пам’ятаєте, то коли ми шукали розширення ВКонтакте.ру Downloader, то пошук видавав нам ще розширення для скачування музики, можете потестувати і їх при бажанні. Головне встановлюйте всі програми звідси, а не з сторонніх сайтів в Інтернеті.

Витягуємо пісню з кешу браузера Firefox

Даний спосіб для більш просунутих користувачів ПК, які мають хоча б найменше уявлення, що таке кеш і де його можна шукати. Він більш важкувато, але зате нам не доведеться взагалі нічого встановлювати.

Справа в тому, що пісні в інтернеті ви слухаєте не зовсім онлайн, вони все одно закачуються попередньо на ваш жорсткий диск в кеш браузера. Нам залишається лише знайти пісню в кеші, перейменувати її в людський вигляд і скопіювати в відповідне місце.

Ну що ж, заходимо на свою сторінку Вконтакте в аудіозапису та натискаємо на потрібній для закачування пісні, щоб вона почала програватися.

Як тільки пісня почне грати, зверніть увагу на верхній плеєр: смужка закачування повинна добігти до самого кінця. Це означає, що пісня повністю потрапила в кеш.

Тепер нам залишилося знайти цей самий кеш в мозілі.

Для цього в операційній системі Windows необхідно увімкнути показ прихованих файлів і папок. Робиться це «Пуск – панель управління – властивості папки». Відкриється віконце, в якому потрібно перейти на вкладку «Вид» і в самому низу поставити перемикач «Показувати приховані файли і папки».

Після того, як налаштували показ прихованих елементів йдемо по шляху:

C:UsersИмя_ПользователяAppDataLocalMozillaFirefoxProfiles1lmjhyfz.defaultcache2entries

Шлях може злегка відрізнятися, в залежності від версії операційної системи і браузера. Не важливо, вам головне знайти папку cache.

У папці з кешем знаходимо файл, який був створений у теж час, коли запускали пісню на прослуховування для закачування. Дивимося на розмір файлу. Він повинен приблизно відповідати розміру пісні, зазвичай 5-15 мб :

Перейменовуємо файл в стилі «Назва пісні.mp3» і вирізаємо її на жорсткий диск в папку з усіма іншими піснями:

Ось і все, урок по закачуванню пісень з Контакту за допомогою Мозилы закінчено.

А, може, і це буде Вам цікаво: