Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Ми з вами, дорогі відвідувачі мого сайту, продовжуємо вивчати способи скачування музики з соціальної мережі Вконтакте. У даній статті мова піде, як це легко і просто можна зробити, якщо ви користуєтеся браузером Мозилой. Даний браузер поступово втрачає свою популярність, проте все ще багато людей ним користується. У зв’язку з цим і було прийнято рішення написати цю статтю.

Також читаємо статті по темі:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Програма для скачування музики Вконтакте

Зміст:

  • 1 Качаємо музику з Вконтакте через Mozilla за допомогою плагіна
  • 2 Витягуємо пісню з кешу браузера Firefox

Качаємо музику з Вконтакте через Mozilla за допомогою плагіна

На жаль, сайт ВК не передбачає функцію скачування пісень безпосередньо, тому доводиться вдаватися до установки додаткового софта. В даному випадку невеликого додатки до браузеру, що ніякої шкоди не принесе.

Запускаємо браузер, натискаємо на меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо іконку «Доповнення»:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Далі у віконці в лівому меню переходимо в розділ «Розширення»:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

У віконці пошуку розширень для установки вбиваємо запит «музика вконтакте». Відразу ж першим у нас вибивається розширення ВКонтакте.ру Downloader. Натискаємо навпроти нього на кнопку «Встановити»:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Все, через кілька секунд розширення скочується і встановиться. Вам залишиться лише перезапустити браузер. Закрийте його, знову відкрийте і зайдіть на свою сторінку Вконтакте. Тепер зайдіть в аудіозапису і ви помітите, що біля кожної з них з’явилася крім кнопки Play, стрілочка вниз, що означає «Завантажити».

Натискаємо на таку стрілочку навпаки пісні, яку хочемо завантажити:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Пісня скочується через кілька секунд (залежно від швидкості Інтернету). Щоб подивитися, куди скачати пісня або пісні досить натиснути на стрілку на верхній панелі браузера, як показано на скріншоті:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Все, як бачите, нічого складного немає в цьому способі. Якщо ви пам’ятаєте, то коли ми шукали розширення ВКонтакте.ру Downloader, то пошук видавав нам ще розширення для скачування музики, можете потестувати і їх при бажанні. Головне встановлюйте всі програми звідси, а не з сторонніх сайтів в Інтернеті.

Витягуємо пісню з кешу браузера Firefox

Даний спосіб для більш просунутих користувачів ПК, які мають хоча б найменше уявлення, що таке кеш і де його можна шукати. Він більш важкувато, але зате нам не доведеться взагалі нічого встановлювати.

Справа в тому, що пісні в інтернеті ви слухаєте не зовсім онлайн, вони все одно закачуються попередньо на ваш жорсткий диск в кеш браузера. Нам залишається лише знайти пісню в кеші, перейменувати її в людський вигляд і скопіювати в відповідне місце.

Ну що ж, заходимо на свою сторінку Вконтакте в аудіозапису та натискаємо на потрібній для закачування пісні, щоб вона почала програватися.

Як тільки пісня почне грати, зверніть увагу на верхній плеєр: смужка закачування повинна добігти до самого кінця. Це означає, що пісня повністю потрапила в кеш.

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Тепер нам залишилося знайти цей самий кеш в мозілі.

Для цього в операційній системі Windows необхідно увімкнути показ прихованих файлів і папок. Робиться це «Пуск – панель управління – властивості папки». Відкриється віконце, в якому потрібно перейти на вкладку «Вид» і в самому низу поставити перемикач «Показувати приховані файли і папки».

Після того, як налаштували показ прихованих елементів йдемо по шляху:

C:UsersИмя_ПользователяAppDataLocalMozillaFirefoxProfiles1lmjhyfz.defaultcache2entries

Шлях може злегка відрізнятися, в залежності від версії операційної системи і браузера. Не важливо, вам головне знайти папку cache.

У папці з кешем знаходимо файл, який був створений у теж час, коли запускали пісню на прослуховування для закачування. Дивимося на розмір файлу. Він повинен приблизно відповідати розміру пісні, зазвичай 5-15 мб :

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Перейменовуємо файл в стилі «Назва пісні.mp3» і вирізаємо її на жорсткий диск в папку з усіма іншими піснями:

Як скачати музику з вконтакте через Firefox

Ось і все, урок по закачуванню пісень з Контакту за допомогою Мозилы закінчено.

А, може, і це буде Вам цікаво: