Chrome – найпопулярніший на даний момент браузер серед російськомовних користувачів Інтернету і дуже велика кількість людей цікавиться, як з його допомогою можна скачати музику з соціальної мережі Вконтакте. Стаття вийде досить простий, тому що пояснювати тут особливо нічого, достатньо всього лише встановити необхідний плагін.

Також читаємо статті по темі:

Як скачати музику з вконтакте без програм

Як скачати музику з вконтакте на телефон

Програма для скачування музики Вконтакте

Запускаємо браузер Хром і в правому верхньому куті натискаємо на кнопку «Меню» у вигляді трьох горизонтальних смужок. З випав списку вибираємо пункт «Додаткові інструменти», а після «Розширення»:

Гортаємо у віконці сторінку в самий низ і натискаємо на посилання «Ще розширення»:

У вікні, з лівої сторони знаходимо поле для пошуку розширень і вводимо пошуковий запит «Musicsig vkontakte». Саме таке розширення нам і потрібно. Можете спробувати і інші розширення, але я тестував саме це і залишився задоволений:

У нас є кілька розширень за даним запитом, але нам потрібно саме Musicsig vkontakte, навпроти нього ми і натискаємо на кнопочку «Встановити».

У нас вискакує спливаюче віконце, в якому ми повинні натиснути на кнопочку «Встановити розширення»:

Через кілька секунд браузер повідомляє нам, що розширення встановлено:

Перезапускаємо браузер Хром і заходимо в розділ «Аудіозаписи» свого облікового запису Вконтакте. Можемо ввести необхідну пісню в пошуку, а можемо пошукати серед вже завантажених ту, яка вам потрібна, і навести на неї курсор миші. При наведенні миші з правого боку навпроти пісні з’явилася дискетка. Це і є робота плагіна, який ми встановили. Для того, щоб скачати пісню, достатньо всього лише натиснути на цю дискету:

Через кілька секунд у лівому нижньому куті з’явиться сповіщення про те, що ця пісня була завантажена:

Для того щоб подивитися, куди завантажуються пісні, достатньо всього лише натиснути на кнопку «Меню» браузера і з випав списку вибрати пункт «Завантаження»:

Ну ось і все, дорогі друзі, у нас з вами вийшло скачати пісню з Хрому в соціальній мережі вк. Користуйтесь, якщо знаєте ще хороші плагіни, то не соромтеся, пишіть про них у коментарях, діліться з іншими користувачами своїм досвідом.

А, може, і це буде Вам цікаво: